Як сплести з бісеру чохол на телефон

Чохол для телефону з бісеру

Липень 4th, 2013 Олена Цвєткова

Всі вже звикли до стандартних чохлам для телефонів, але ж це нецікаво. Набагато веселіше, якщо у вас буде чохол для телефону, зроблений своїми руками.

І зробити дуже красивий чохол можна, використовуючи бісер. Це дуже незвично і досить зручно. Ви можете зробити такий чохол собі, або діткам, адже вони так люблять все яскраве й неабияке!

Отже, схем безліч і технік теж. Хочу запропонувати одну їх найпростіших, яка, до того ж, займає не так вже й багато часу. Це плетіння мозаїка, або цегляний стібок.

Виконується таке плетиво так: ви берете бісер і набираєте його на волосінь. Стільки бісерин, скільки у вас буде в ряду, потім ви завертаєте у зворотний бік, і, повертаючись, набираєте по одній бісеріне і протягуєте волосінь через одну бісерину, пропускаючи по одній. Після закінчення цього ряду, ви знову розвертається і продовжуєте так плести. В чимось нагадує цегляну стінку.

Ви можете сплести відразу цілим полотном, яке потім будете зшивати з одного боку, або зробити окремо «спинку» і окремо лицьову частину.

Не забувайте приміряти на телефон, і пам’ятайте, що він об’ємний і тому потрібно зробити чохол з запасом, інакше ваш телефон туди не увійде.

Можна використовувати гумку для плетіння бісером, і тоді він буде щільно прилягати.

Ось, власне, і все, що потрібно знати. Додаю кілька схем — малюнків.

Ідея такого прекрасного чохла вас так надихнула, що ви думаєте, ваш старий телефон буде виглядати в ньому не настільки красиво? Відмінна ідея — купити новий телефон, і в цьому вам допоможе сайт магазину Алло Ви зможете вибрати телефон, який підійде саме вам серед величезного вибору товарів. І все це, не покидаючи затишного крісла. Набагато зручніше, ніж іти в магазин, де асортимент все одно менше.

Перейти на сайт: Джерело


Share →