Як скопіювати файли компакт-диска на комп'ютер

Чи буває у Вас необхідність скопіювати диск на комп’ютер ?

Наприклад, Вам дали на час диск з якимись файлами (фільми, музика, документи і т.д.), який потрібно швидко повернути, і немає часу відразу все подивитися. Або якщо Ви збираєтеся часто користуватися інформацією з диска, але хочете поберегти сам диск і привід (дисковод) від частого їх використання.

У будь-якому з цих випадків є хороше рішення: можна скопіювати диск на комп’ютер .

Крім того, треба розуміти, що швидкість запуску файлів, що вже знаходяться на комп’ютері вище швидкості запуску цих же файлів, що запускаються з диска через дисковод, тому і заради цього буває необхідно переписати диск на комп’ютер цілком!

Щоб зрозуміти, як завантажити диск на комп’ютер розгляну цей процес на прикладі диска №3 від курсу «Впевнений користувач ПК». який я (за родом своєї діяльності) відправляю клієнтам автора цього диска.

Як переписати диск на комп’ютер

Вставляю диск в привід (дисковод). Далі заходжу в меню Пуск -gt; Всі програми -gt; Стандартні -gt; Провідник

У лівій частині Провідника знаходжу той диск, який я вставив у привід (як показано на знімку нижче).

Так як екран Провідника розділений на дві частини, можна наочно побачити вміст диска, і вибрати необхідні (або всі) файли цього диска, щоб скопіювати їх до себе на комп’ютер. У лівій частині відображається вміст папок диска, а в правій також і файлів.

Щоб виділити всі файли для копіювання, натискаю лівою кнопкою миші трохи нижче останнього файлу і, утримуючи цю ліву кнопку миші, веду виділення файлів вгору першого файлу, поки всі файли не будуть виділені (як це видно на знімку вище).

Далі, натискаю правою кнопкою миші на будь-якій частині виділеної області файлів, і в який з’явився додатковому вікні вибираю функцію: Копіювати .

Таким чином, всі ці файли поміщаються під «тимчасову пам’ять» комп’ютера (Буфер обміну). Тепер потрібно вирішити, куди на своєму комп’ютері ці файли вставити (скопіювати).

Створюю окрему папку, щоб скопіювати диск на комп’ютер.

У моєму випадку на диску D я створив папку DISKS. в якій у мене знаходяться різні диски, скопійовані раніше. І тепер у ній створив ще одну: Впевнений користувач ПК :

Тепер в цій папці натискаю правою кнопкою миші і у вікні лівою кнопкою на: Вставити .

Починається копіювання файлів з компакт-диска, про що стає ясно по роботі дисковода (зашумів при зчитуванні інформації) і вікні:

Після закінчення копіювання, скопійовані файли вже будуть перебувати на комп’ютері і можна диск з дисковода вивантажувати.

Запустити диск на комп’ютері можна тепер, натиснувши на autorun :

От і все! Якщо Вам потрібно завантажити диск на комп’ютер або скопіювати деякі файли з диска, наприклад з 5 фільмів, які знаходяться на диску, потрібно скопіювати два з них, то, утримуючи на клавіатурі кнопку Ctrl, виділяйте необхідні файли лівою кнопкою миші.

Після виділення, відпустіть кнопку Ctrl і на будь виділеної області натисніть правою кнопкою миші. У який з’явився додатковому меню виберіть: Копіювати. Ну а далі Ви вже знаєте!

Хочете освоїти свій комп’ютер і навчитися самостійно встановлювати і працювати з Windows 7 або Windows XP? Швидко і просто!

Більше 180 відео уроків. більше 25 годин екранного відео допоможуть забути про проблеми з комп’ютером!

Прочитати повністю: Джерело


Share →