Як скласти кубик рубик фото_1

Як зібрати кубик рубика

Як зібрати кубик рубика

Робот збирає кубик-рубик за частки секунди. Wow!

Казуальні ігри як незамінний спосіб убити час

Сучасної людини як ніякого іншого варто називати не Homo Sapiens, а Homo Ludens — "людина граюча" (Якщо що, це термін Йохана Хейзінга). Все більше і більше всіляких ігор, іграшок та игрушечек придумує собі людина. Грають всі — від малого до великого і кожен у міру природних схильностей.

Особини поактивней воліють грати в рольові ігри, особини найледачіших — в комп’ютерні. Невеликі за обсягом займаної пам’яті і не надто вибагливі по системним вимогам, але яскраві і цікаві комп’ютерні ігри стилю casual набувають все більшої популярності. У моєму дитинстві не було такого розмаїття в поєднанні з хорошою графікою.

Пам’ятаю як грала в 16-кольорові і навіть 2-кольорові гри. Не всі вони були дитячими. Наприклад, в стародавні часи попадався мені покер на роздягання.

Зараз дуже легко підібрати гри дітям. Для цього навіть не обов’язково купувати диски, адже з’являються все нові і нові онлайн ігри на будь-який смак. Та й навряд чи діти оцінять яке-небудь масштабну стрілялку або навіть квест в 3D графіці.

Малюкам качаю гри з Nevosoft. Там можна знайти умовно безкоштовні гри — скачувати гру і півгодини можна грати в неї безкоштовно, а потім вирішити — чи варто активувати повну версію. Діткам дуже сподобалися "Супер Корова", "Алекс Гордон", "Одіссея черепашки" та інші подібні дії. Дівчаткам дуже подобаються ігри типу "Стильні дівчата", Де героїнь потрібно фарбувати і одевать.Мне самої теж подобаються ігри. Стратегії кшталт "Веселої ферми", Тому я намагаюся не завантажувати нічого подібного і не грати.

Дорослим сподобаються детективні гри і стратегії кшталт "Веселої ферми", Хоча провівши у грі пару годин, який дорослий не зрозуміє, що це дещо несерйозний?

Навіть у кубика-рубика з’явився правонаступник — приголомшлива стильна магнітна гра НеоКуб приверне до вас увагу оточуючих, допоможе зав’язувати знайомства і просто цікаво провести час в будь-якому самому нудному місці.

Перейти на сайт: Джерело

Share →