Як скинути відео з iPhone на комп'ютер

У айфонах, починаючи з четвертого покоління встановлюється вбудована камера, яка дозволяє робити фотографії і знімати відео дуже хорошої якості. Користуватися нею надзвичайно зручно. Будь-яке цікава подія тепер не вислизне від вас тільки тому, що в вас не виявилося в несподіваний час і в несподіваному місці відеокамери. Тепер достатньо, щоб був iPhone.

Деякі складнощі можуть виникнути, коли ви спробуєте скинути відзняте відео з iPhone на комп’ютер. І справа тут все в тому, що стандартні засоби операційної системи телефону з якоїсь незрозумілої задумом розробників не мають на увазі збереження відео з телефону на комп’ютер через USB-кабель.

Якщо для фотографій і відео невеликого розміру ще якось можна вийти з положення і відправити їх собі по електронній пошті, то з великими відеофайлами цього не вийти, так як спрацьовує обмеження на розмір переданих даних.

З даною проблемою не стикаються користувачі айфонів, підданих операції джейлбрейка. Але як бути власникам незалоченного телефонів, у яких немає крайньої необхідності втручатися в роботу телефону, встановлюючи на нього неофіційне програмне забезпечення і втрачаючи гарантію Apple?

На щастя, є дуже елегантний вихід з даної ситуації. Це установка різних файлових менеджерів для платформи iOS.

Кращим з безкоштовних файлових менеджерів на наш погляд є програма iFunBox, яка існує як у версії під операційну систему Windows, так і для Mac OS X. Без джейбрейка iFunBox дозволяє:

 • здійснювати повне керування файлової ситемой iPhone, включаючи можливість копіювання файлів з телефону і на телефон;
 • маніпулювати файлами звичним для користувачів способом, включаючи технологію Drag & Drop (перетягнути і кинути);
 • робити завантаження шпалер на телефон;
 • закачувати на телефон рингтони;
 • здійснювати обмін даними між телефоном і комп’ютером з використанням USB-кабелю на високій швидкості — 5 Мб / с;
 • встановлювати і видаляти програми.

  i-funbox.com. Вибираєте версію під свою операційну систему (Windows або Mac OS) і зберігаєте інсталяційний файл на комп’ютері. Для Windows він називатиметься ifunbox_setup.exe. Подвійним кліком по файлу запускаєте установку програми.

  Після установки програма відразу запускається (якщо не прибирали прапорець Run iFunBox). Плюсом є також те, що програма має русифікований інтерфейс.

  Після підключення до комп’ютера телефону він через деякий час опредліться файловим менеджером і його головне вікно прийме наступний вигляд.

  Після цього вам потрібно вибрати зліва пункт меню «Камера», в результаті чого в головному вікні програми буде показано мініатюри фотографій з камери і значки відзнятих її відеороликів.

  Далі ви можете копіювати і видаляти відео з камери телефону будь-яким, звичним для вас способом. Можна також переглядати відеоролики безпосередньо у файловому менеджері, але так як відео записується у форматі .MOV для Quick Time плеєра, то для перегляду його в Windows Media Player знадобиться установка додаткових видеокодеков, або стороннього відеоплеєра.

  Існує також ще багато інших файлових менеджерів для iPhone, як безкоштовних, так і вимагають оплати. Якщо з якихось причин вам не підходить iFunBox, то ви без зусиль знайдете їх в інтернеті і питання про те, як скинути відео з iPhone на комп’ютер буде для вас успішно закритий.

  Прочитати повністю: Джерело


 • Share →