Як скинути фотографії на комп'ютер

Як скопіювати (перенести, зберегти) фотографії з iPhone 5, 4S, 3G на комп’ютер Windows і Mac OS

Зберегти фотографії та відео файли з вашого iPhone 5. 4, 3GS, 3G і 2G досить просто і не вимагає особливих комп’ютерних знань або додаткових програм. Що б зберегти потрібні файли можна обійтися звичайним комп’ютером на який і будемо скидати фотографії з iPhone.

Скопіювати (скинути, зберегти, передати) фотографії з iPhone 4 на комп’ютер Mac OS можна за допомогою стандартної програми "Захоплення зображень", Яка знаходиться в папці "Програми", Найчастіше на диску "З". Знайти програму, так само, можна через пошук Spotlight (ctrl + пробіл).

Після підключення iPhone до комп’ютера і запуску "Захоплення зображень", Програма побачить телефон, як фотокамеру і відобразить у своєму вікні всі знімки і відео запису. Потім, виділивши потрібні файли і вибравши папку в яку все буде збережуться, натискаємо "імпортувати". Фотографії почнуть збережуться з iPhone на комп’ютер в певну папку.

Імпортувати (зберегти, перенести, передати) фотографії з iPhone на комп’ютер під управлінням Windows нітрохи не складніше вище описаного способу з Mac OS. В даному випадку поставлене завдання виконує додаток з гучною назвою "Майстер роботи зі сканером або цифровою камерою", Яке можна знайти в меню "пуск-програми-стандартні".

Підключаємо телефон до PC за допомогою стандартного USB кабелю, запускаємо "майстра", Вибираємо зображення для копіювання, шлях до папки збереження, і натискаємо "далі". Фотографії копіюються з iPhone 4, 3GS, 3G і 2G на комп’ютер Windows.

Прочитати повністю: Джерело


Share →