Як скинути фотоархів з iPhone на комп'ютер

Ми вже розглядали як скинути фото з iPhone на комп’ютер. способів виконання переносу фотографій з телефону може бути декілька, все залежить від того які фотки Ви хочете перекинути. Фото можуть бути зняті стандартним додатком iPhone, яке називається «Камера», також фотки можуть з’явитися в телефоні в результаті синхронізації фотографій. виконаної за допомогою програми iTunes. Відповідно, залежно від способу появи фоток в iPhone вибирається спосіб їх перенесення в комп’ютер:

Сьогодні ми розглянемо ще один спосіб і здійснимо спробу скинути фото з iPhone, у якого не працює сенсор або дисплей, але сам телефон включається. Ідея написання цієї інструкції прийшла після прочитання коментаря Стефана. який зіткнувся з подібною проблемою. Можливо, інструкція стане в нагоді і іншим користувачам, чиї зламані айфони визначаються комп’ютером при підключенні.

У таких випадках, перенести відзняті iPhone-ом знімки, що зберігаються в розділі «Фотоплівки», додатку «Фото», не складе труднощів. А от дістати завантажені раніше в iPhone фотографії з розділу Фотоархів (Медіатека) складніше. Завантажені фото зашифровані файлової системою і просто так їх не скопіювати, тому буде потрібно додаткові програми або утиліти, однією їх таких програм є — Tansee iPhone Transfer Photo .

Програма платна, коштує $ 19.95 і працює тільки в ОС Windows. Крім платної версії доступна пробна безкоштовна версія, яку ми встановили, для того щоб з’ясувати чи зможе вона скинути фото з iPhone в комп’ютер. Відразу після установки Tansee iPhone Transfer Photo потрібно перезавантажити комп’ютер, без перезавантаження фотографії з телефону у нас не копіювалися.

Запускаємо програму, складається вона з двох панелей — у лівій прищеплю з фотками, у правій частині розташовані кнопки, налаштування і розділи альбомів. Необхідно почекати поки фотографії не з’являться в програмі. Як тільки фотки з’явилися, вибираємо Photo Library це і є розділ Фотоархів /Медіатека. вибираємо фото, які необхідно завантажити в комп’ютер і натискаємо кнопку — Copy .

При виборі фотографій безкоштовна незареєстрована версія програми дозволяє скопіювати тільки перші 6-ть фотографій. По завершенні копіювання з’явиться вікно, де натискаємо Open Directory, натиснувши цю кнопку, відкриється директорія комп’ютера з перенесеними знімками.

За замовчуванням директорії розташована в «Моїх документах».

Прочитати повністю: Джерело


Share →