Як скинути фото з айфона на комп'ютер

Адміністратор / 19.05.2013

Фотознімки на великому екрані комп’ютера виглядають, безумовно, ефектніше і цікавіше, ніж на екрані айфона. Багато при виникненні такого бажання шукають відповідь на питання: як скинути фото з айфона на комп’ютер? Про це читайте нижче.

На айфоне можуть зберігатися два формати фотоматеріалів: фотознімки зроблені камерою апарату і зображення, завантажені в фото архів телефону. Відповідно до відмінності форматів фотоматеріалів в айфоне розрізняють і способи приміщення фотографії з iPhone в комп’ютер.

Також цікаво:

Як перенести фотографії з айфона на комп’ютер?

Читайте також:

Для копіювання фільму на iPad його слід конвертувати в mp4, mov або mp4v. Після чого він додається в iTunes і проводиться синхронізація з планшетом.

Подальші дії прості: увійти в пристрій, виділити курсором фотографії та через буфер скопіювати їх в обрану папку комп’ютера. Аналогічним чином переносяться на комп’ютер і відзняті камерою відеоролики. Отже, щоб фотографії з iPhone на комп’ютер перенести, необхідні знання та вміння користуватися стандартними засобами операційної системи. Коли фотографія виявиться на комп’ютері, її можна роздрукувати за допомогою домашнього принтера. Якість камери у сучасних iPhone досить високе, тому фотографії у форматі 10 х 15 і навіть 15 х 21 виглядають непогано.

Тепер розглянемо, як скинути фото з айфона на комп’ютер, якщо зображення зберігається в фото архіві апарату. В фото архіві зображення зберігаються в стислому вигляді, адаптованому під екран апарату. Простий перенесення на комп’ютер, описаний вище, не підійде, оскільки призведе до істотної втрати якості зображення. Можна скористатися будь-яким з перерахованих способів:

  1. Можна за допомогою скріншот — стандартної функції iPhone, скопіювати знаходиться в фото архіві зображення, в розділ фотоплівка (сфотографувати), і далі виконавши описані вище дії, перенести фотографії з iPhone в комп’ютер.
  2. Якщо на айфоне налаштована електронна пошта, то можна фотографії передати на e-mail. А потім завантажити передані фото з айфона в комп’ютер.

На сучасних моделях айфоне є додаток WiFiPhoto. І на сьогоднішній день максимально швидко можна передати фото з iPhone на комп’ютер за допомогою Wi-Fi Інтернету. До речі, якщо ви хочете перенести фотографії з iPhone на комп’ютер тільки для того, щоб виконати елементарне редагування, то можете поступити простіше, скориставшись безкоштовними інтернет-сервісами. Наприклад, почитайте, як можна обрізати фото онлайн.

Читайте також:

  • Гра "Тубільці"

Гра "Тубільці" — Це вдалий представник якісно виконаних безкоштовних комп’ютерних розваг. Вона належить до популярної категорії Free-to-Play. У грі ви потрапите в доісторичний фантазійні.

При збиранні вам набридло проводити пилососом десять разів по одному і тому ж місцю. Ви хочете виправити цю ситуацію. Як же купити самий потужний пилосос? Адже ніхто не сумнівається, що він буде помітно л.

Для того щоб почати заробляти в інтернеті зовсім не обов’язково робити серйозні інвестиції. Звичайно, вам знадобиться комп’ютер і канал доступу в інтернет, але без цього ні про яке одержання прибутку.

Прочитати повністю: Джерело


Share →