Як скачати музику з вк на телефон

Як скачати музику з Контакту безкоштовно і просто?

Ви не раз замислювалися про те, щоб скачати музику з контакту безпосередньо? Програма для скачування музики з контакту vkPlugin втілить це бажання в реальність.

Скачати музику з контакту за допомогою vkPlugin — справа пари секунд. Все що вам потрібно для завантаження — клік по кнопці [скачати], розташованої праворуч від назви пісні. При цьому аудіозапис почне завантажуватися відразу, без зайвих переходів по посиланнях і хвилинних очікувань. У нас немає ніяких безглуздих лімітів на скачування, і ви зможете скачати стільки пісень, скільки забажаєте. Ваші можливості скачування не обмежаться піснями, доданими в аудіозаписи, адже посилання на завантаження з’являться біля кожного треку, включаючи треки на сторінках друзів, груп або в пошуку.

Крім того, вкПлагін вносить парочку зручних змін в стандартний інтерфейс «Аудіозаписи» ВКонтакте. Тепер ви зможете швидко, не копаючись зайвий раз в нетрях меню, додати нову аудіозапис з комп’ютера, відредагувати ваші пісні або створити з них альбоми.

Попробуте самі і улюблені пісні заграють в навушниках вашого мобільного телефону. Ми віримо, що з вкПлагін скачати музику з контакту зможе кожен і це скачування перетвориться на суцільне задоволення.

Прочитати повністю: Джерело


Share →