Як скачати музику з комп'ютера на телефон

Перенесення музики з комп’ютера на телефон у випадку, якщо мова йде про сучасної моделі мобільного пристрою, проста і може виконуватися безліччю способів. Однак перед цим варто перевірити, які формати підтримує мобільний телефон, і які канали передачі даних для нього доступні. Найпопулярніший формат музики – mp3 – підтримується більшістю мобільних; якщо музичний файл зберігається в іншому не підтримується телефоном форматі, варто його переконвертувати однієї зі спеціальних програм. Коли файл готовий і на телефоні є достатньо вільного місця, можна приступати до передачі даних.

USB / Кабель спеціального формату

Передача музики через кабель для підключення до комп’ютера – найправильніший і простий спосіб. Кабель зазвичай поставляється разом з телефоном; іноді на додаток йде диск з програмами (драйверами і / або файловим менеджером), які забезпечують правильну взаємодію комп’ютера і мобільного. Після інсталяції програм і з’єднання кабелем комп’ютера і телефону можна відкривати спеціальний файловий менеджер або, у разі сучасного смартфона, звичайний «Провідник», і копіювати музику в підходящі папки, як якщо б це була флешка. Також мобільні телефони, що мають слот для карт пам’яті, можна завантажувати музикою та іншими даними просто копіюючи їх на microSD або SD картку.

Bluetooth

Перенесення музики з комп’ютера на телефон може виконуватися по Bluetooth, що зручно далеко від дому, коли кабелю немає, але є ноутбук з вбудованим Bluetooth-адаптером. Для відправки даних потрібно включити Bluetooth на обох пристроях і виставити в налаштуваннях дозвіл виявлення іншими пристроями. Після цього на комп’ютері потрібно запустити «Пошук пристроїв», і якщо виявлення телефону пройшло успішно, ініціювати з’єднання з ним, двічі клацнувши по відповідному значку. В залежності від налаштувань безпеки відбудеться з’єднання або буде потрібно ввести код доступу, виставлений в опціях телефону. На телефоні знадобиться підтвердити дозвіл з’єднання. Після цього комп’ютер «побачить» телефон як зовнішній накопичувач даних.

Мобільний інтернет

Кілька більш складним способом є передача музики через мобільний інтернет або Wi-Fi. Якщо телефон підтримує WAP або GPRS мережі, найпростіше відправити музичний трек на свою поштову скриньку, а потім завантажити його з телефону. При з’єднанні по Wi-Fi передачу можна організувати або тим же непрямим способом, або безпосередньо. Останнє зручно робити для пристроїв на Android через додаток Wifi File Transfer.

Прочитати повністю: Джерело


Share →