Звичайно, клітку для перепелів легше купити, але якщо зробити її своїми руками, то вона не тільки буде мати потрібні зовнішній вигляд і розміри, але і обійдеться дешевше. тим не менш, нас постійно запитують, як зробити клітку для перепелів. тому ми й вирішили написати цю статтю.

Площа будь-якої клітини для перепелів повинна дорівнювати 1,5-1,7 дм2, якщо вона буде менше, то птах буде повільніше набирати вагу і гірше нестися. Будівництво більшою клітини є невиправданим. Висота перепелиного житла повинна становити 20-25 см. Будиночки для птахів повинні знаходитися на висоті 30-40 см від підлоги. Якщо передбачається встановлювати їх у кілька ярусів, то потрібно враховувати, що відстань між ярусами має дорівнювати приблизно 5-7 см, в цьому випадку не буде проблем з прибиранням посліду і провітрюванням.

В принципі, клітка для перепелів може бути виготовлена ​​практично з будь-якого матеріалу: ДСП, ПВХ, дерево, фанера, пластмаса. Але найпоширеніший матеріал — це екологічне і міцне дерево. При будівництві варто враховувати, що найбільш затишно перепела відчувають себе в тому випадку, якщо вона закрита з трьох сторін. Четверта сторона зазвичай робиться з оцинкованої сітки. Якщо клітини розташовуються в один ярус, то буде зручніше, якщо дверцята в них буде зроблена зверху. У тому випадку, якщо ярусів кілька — дверцята вирізається спереду. Дно клітки для перепела має бути гратчастим, в цьому випадку послід буде падати вниз в спеціальний піддон або на газету.

Клітини перепелів несуть яйця повинні бути обладнані похилою підлогою і яйцесборніком, який рекомендується виготовляти з оцинкованого металу. Яйцесборнік повинен бути встановлений під передньою стінкою, в цьому випадку яйця, скочуючись по похилому підлозі, опиняться поза межами досяжності птахів. Безумовно, житло птахи не може обійтися без поїлки і годівниці, які також споруджуються з оцинкованого металу. Щоб корм і вода не забруднювались, поїлка з годівницею повинні бути встановлені поза клітини, але так, щоб птахи без праці могли до них дотягнутися.

Зрозуміло, в клітях не повинно бути великих щілин, щоб перепела не могли через них втекти або застрягти. Щоб птахи були здоровими і спокійними, їх потрібно поселяти подалі від яскравого світла, прямих сонячних променів і протягів, але так, щоб вони добре провітрювалися.

Прочитати повністю: Джерело

Share →