Як розблокіровать комп'ютер якщо забув пароль

Secret Disk програма для створення безпечного диска на вашому комп’ютері, який може бути заблокований і розблоковано з паролем щоб зберігати ваші особисті файли. Коли заблокований Секретний Диск, то він цілком невидимий з усім вмістом. Коли розблоковано Секретний Диск, то він видно в комп’ютері як звичайний (ще один) диск.

Ви зможете зберігати будь-які файли і папки там, як звичайно. Працює з будь-якими програмами, іграми та медіа, не потрібно купувати доп. плати! Припустимо, ви поділяєте компа між членами вашої родини, але Ви все ще хочете мати деякі особисті файли на ньому. Або ви просто не хочете, щоб уникнути випадкового людини (якщо ваш комп йде ремонт) знайшли секретні файли на вашому комп’ютері. Існує багато програм, які можуть шифрування / дешифрування ваші секретні файли, але це може зайняти багато часу, якщо у вас є багато таких файлів. Наше рішення дозволяє мати окремий диск на вашому ПК, який може бути заблокований і розблоковано за допомогою пароля протягом однієї секунди! Більше того, коли закривається диск стає цілком невидимим в системі Windows.

Як це працює?

Просто встановіть Secret Disk і вибрати пароль. Потім запустіть Secret Disk. Натисніть клавішу розблокувати, введіть пароль, і ви побачите ще один диск X: з’являється в моїй області компів. Тепер ви зможете почати роботу з ваших особистих файлів, щоб зберегти їх в секретний диск X. Коли вам потрібен захист просто клацніть по значку в треї області для блокування секретного диска і воно пропаде протягом однієї секунди з усім вмістом! Якщо ви хочете, щоб ваші файли назад, просто відкрити секретну програму диска, натисніть клавішу розблокування і введіть власний пароль. Його просто!

Збій живлення:

У разі збою живлення або відмови Windows Secret Disk буде заблокована на наступному завантаженні системи. Це відбувається автоматом, так як секретну інформацію диску зберігаються в пам’яті і, якщо пам’ять не вдається секретний диск не буде поновлено на наступному вході в систему. Це додає максимальний захист для вашого файли, розташовані на диску.

100% сумісний:

Secret Disk сумісні з будь-якими файлами та папками. Ви зможете працювати з ним, як звичайно, як і папки "Мої документи".

Рівень збереження:

Secret Disk не шифрується файли. Secret Disk лише обмежити доступ до секретне місце з вашими файлами та зв’язків віртуального диска до неї, коли це необхідно. Це дасть вам достатньо схоронності, щоб приховати ваші файли від аварії людина приймає контроль над ПК, але не гарантує верхнього рівня збереження (бо файли, що зберігаються на диску "як є", Без шифрування).

Рік: 2013

ОС: Windows® XP, Vista, 7, 8

Інтерфейс: Ml / Російська

Ліки: Не вимагається

Прочитати повністю: Джерело


Share →