Як пускати кільця з диму

Даний матеріал ні в якому разі не є пропагандою паління. Опис способів того, як пускати кільця з диму, наводиться лише у пізнавальних цілях. Адже напевно багато хто з нас спостерігали за тим, як деякі курці ефектно випускають димні колечка, а як вони це роблять, для деяких так і залишається таємницею. Насправді тут немає нічого складного. Для того щоб освоїти дану техніку, необхідно трохи терпіння і тренувань.

Щоб наочніше уявити весь процес, заглянемо всередину історії і познайомимося з тим, хто першим придумав, як пускати кільця з диму. Ім’я цієї людини — Роберт Вуд, великий американський фізик-експериментатор. Близько ста років тому на своїх лекціях він часто демонстрував студентам установку, за допомогою якої можна було пускати повітряні кільця. Вона представляла собою великий дерев’яний ящик, одна зі сторін якого була покрита гумовою мембраною. На протилежній стороні робилося круглий отвір. На дно ящика містився тліючий шматок вати. Коли по мембрані клацали пальцем, з отвору виривалися кільця диму, причому вони мали досить великою силою, так як досягали протилежного краю аудиторії і могли легко збити картонну коробку, що стояла там.

Подібне, тільки в менших масштабах, можна зробити і за допомогою власного рота. Існує кілька способів того, як пускати кільця з диму. Зупинимося на найпростішому.

Спочатку потренуйтеся: губам потрібно надати форму кола, напружений мову розташувати таким чином, щоб він знаходився рівно по центру цього отвору. Тепер пробуємо зробити наступні руху: мова рухаємо взад-вперед з невеликою амплітудою, він повинен як би виштовхувати дим, одночасно з цим нижня щелепа робить відсікають руху вгору-вниз. Губи повинні бути нерухомі. Тепер потрібно набрати в легені диму і повторити перераховане вище. Не турбуйтеся, якщо не вийде з першого разу, принаймні, ви зрозумієте, як це все має відбуватися.

Тепер поговоримо про те, як пускати кільця з диму вже без мови. Тут трохи важчі, в цьому випадку вже безпосередньо використовується метод Вуда. Дим слід набирати не в легені, а в рот. Губи потрібно напружити і утворити ними невелику окружність. Тепер спробуйте зобразити звук "Оу", Тільки пошепки і коротко. Якщо все зробите правильно, то це буде звучати як тріск або покашлювання. Губи і язик повинні бути нерухомі, працюють тільки голосові зв’язки і щоки, якими потрібно допомагати випускати повітря. Дим, виходячи невеликими порціями, буде утворювати дуже красиві мальовничі колечка. Це метод називають також "W навпаки", Тому що при видиху вимовляється звук, дуже схожий на перевернуту "дабл-ю".

У більшості початківців "кольцеделов" йде не одна спроба на те, щоб навчитися цьому непростому мистецтву. Освоюйте його потихеньку, без фанатичного завзяття. Кільця з диму — це, звичайно, незвично і ефектно, але завжди пам’ятайте про своє здоров’я. Викурювання декількох сигарет підряд може привести до загального погіршення самопочуття.

Прочитати повністю: Джерело


Share →