Як пускати кільця з дима_1

Як навчитися пускати кільця з диму?

Опубліковано 15 квітня 2011 в Корисне | 1 коммент.

Теги:

Напевно, більшість з нас (людей, що палять), хоча б раз про це замислювалися, а швидше за все навіть пробували, пустити димок у вигляді кільця. Але, як правило, всіх чекав облом, тому що ймовірність оволодіти з першого разу цим умінням незначна.

Я от, наприклад, маю стаж куріння не менше чотирьох років, хоча відкрив у собі цей дар всього близько двох місяців тому. А сталося це так.

Вранці, стоячи на балконі, ні на чому не заморочуючись я покурював сигаретку, і тут мені в голову прийшла ідея, щоб просто так не стояти, розважити себе кільцями. Тут же спробувавши я заспокоївся, зрозуміло чому … не так все виявилося просто, контур губ у вигляді кільця не спрацьовував, сила думки тим більше.

Начебто заспокоївся, але через якийсь час відновив думка, тільки вже на цей раз не на практиці, а в теорії. Тобто став обдумувати ланцюжок дій цієї вправи і фактори впливу на нього. Для початку, прийшов до висновку, що потік повітря, не повинен бути настільки сильним, бо велика ймовірність, що дим відразу розсіється, і тут же напросився друге питання: дим потрібно випускати відразу з легких або з ротової порожнини?

Згодом з’ясувалося, що початківцям найлегше це буде робити, поєднуючи і те і інше! Це робиться так: затягуючись, підпускаєте дим якомога ближче до гортані і. Як би перекриває йому шлях назовні, перетискаючи гортань. Наступний крок до успіху — це контур губ. Насправді, не обов’язково відтворювати ідеальний коло. Досить зробити хоч якусь подобу кільця і ​​трошки направити його під кутом вниз. Тобто не прямо з рота а направляючи потік вниз, так ймовірність випустити димок колечком відразу збільшується, так як потік, б’ючись об верхню губу, уповільнює силу виходу і зможе виходити в більш згуртованому вигляді.

Тепер повернемося до гортані і того, що за нею. Після того як ви перекрили гортанню вільний вихід і сформували потрібний контур потрібно правильно вміст випустити. Ця дія подібно до більшості пакувальних конвеєрів: певна частина продукції надходить в периметр, упаковується, виходить, і в цей час заходить друга партія, рівна першої. Ось, значить, представивши цю картину, ви повинні відкривати і перекривати гортань, випускаючи при цьому кількість диму, якого буде достатньо для спостереження в ньому колечка. Загалом, попрактиковавшись кілька разів, ви самі зрозумієте, яка кількість диму вам потрібно випускати, а згодом, попрактиковавшись, день інший, у вас будуть виходити настільки незвичайні і в той же час прості кільця! Далі більше — через якийсь час будете пускати не худосочні фігури, а товстенькі і вражаючі. Це зможе виконати будь-яка людина, тим більше за цією методикою, описаної настільки практично і доступною мовою від мала до велика. Всі щасливо і удачі в невибаглива справі.

Вам буде цікаво:

(15 проголосували, середня оцінка: 4,60 )

Прочитати повністю: Джерело


Share →