Як пускати кільця диму

Як пускати кільця з диму?

Так само, як Роберт Вуд робив це сто років тому, але в збільшеному розмірі. ) Його конструкція була така — великий ящик з круглою діркою в боці. Замість задньої стінки — гумова мембрана. Усередині ящика що-небудь димляче ставив. Він різко бив по мембрані рукою — і колечко димове летіло в зал. От якщо пильнуватимеш короткий і різкий видих — те ж саме і отримаєш. )

Звичайно, різким видихом тут не обійдешся. Взагалі, мій досвід в цьому питанні говорить про те, що навчитися пускати кільця набагато простіше, ніж пояснити, як ти це робиш. Приблизно так:

Зобразити із губ хоч яке-небудь подобу кола. Варіанти «куряча гузка» і «роззявлені уста Гуімплена» залишити для інших вправ. Тепер треба розташувати мову таким способом, щоб він робив дірку приблизно посередині випускається диму. При цьому розташувати його треба саме всередині рота (деякі навчаються прагнуть висунути свій шматок якомога далі, мабуть, щоб мати можливість візуально контролювати його «центральність». Відповідне цього страшне випучіваніе очей дає приголомшливий комічний ефект, але аніскільки не допомагає випусканню димових кілець.) Мова слід напружити. Або скоріше, його треба десь напружінілся. Підготовка закінчена. Тепер, якщо всередині навчається немає диму, слід привести особа в звичайний стан, всмоктати необхідний дим і проробити вищеописані операції заново. Ви готові до випусканню кілець! Але це досить складно і вимагає вправності і координації: підпускаючи деяку кількість диму, необхідно зробити різке виштовхує рух своїм завчасно напружіненим мовою і одночасно з цим, коротке відтинає рух нижньою щелепою. («Коротке відтинає» — єдине що приходить в голову опис необхідної операції. Це щось середнє між оглушливим захлопуванням пасти, що потрапила під аперкот Майка Тайсона, і спробою роззява рукавицю ширше, щоб зі злості засунути туди всю пачку цигарок «Біломорканал».) Ось і все, що треба знати і вміти починаючому кольцепускателю. Успіхів тобі! Разом, ми наповнимо атмосферні шари такими красивими кільцями, що пересічному обивателю буде соромно дихати

Прочитати повністю: Джерело


Share →