Як пускати кільця дима_1

8 серпня 2010

Куріння шкодить вашому здоров’ю. Ми не підтримуємо палить спосіб життя, стаття була написана виключно з причини того, що ця тема цікавила одного нашого читача.

Уяви собі — сидиш на якій-небудь вечірці, всі зайняті своїми справами, і тут, крізь кімнату пролітає, повільно, але красиво, кільце диму. Здатність пускати дим кільцями не така вже й важка штука як ти думаєш. Це дійсно привертає увагу оточуючих, особливо дівчат. Ось кілька порад як оволодіти цією технікою.

Вибери підходящу марку сигарет. які виробляють найбільш густий дим. Чим легше сигарети, тим менш густий дим вони виробляють. Можна також використовувати сигари.

Ущільнити сигарети якомога сильніше. Це означає, вдар по пачці зверху рукою, або саму пачку по твердій поверхні, щоб тютюн пішов якнайдалі вглиб сигарети. Зверху повинно залишитися трохи порожнього місця в сигареті.

Припечіть сигарету, як завжди, придивись першими затяжками — перша пара все одно дуже легка. Розслабся. Чи не старайся занадто сильно, чим сильніше намагаєшся, тим менше шансів, що в тебе щось вийти.

Затягніть як звичайно. Тільки постарайся трохи більше диму набрати, чим більше диму, тим більше спроб у тебе буде.

З закритим ротом, відсунь мову назад до горла. щоб кінчик язика був направлений вниз.

Зроби з губ форму літери «О». але витріщивши свої губи. Не треба перенапружуватися і зробити коло дуже великий. Спочатку будеш виглядати трохи безглуздо, поки не випустиш кільце.

Починай пускати кільця диму. Найлегший спосіб пояснити як це, це уяви що ти трохи покашлює. Ти відчуєш напругу, потім швидкий потік диму, але твої голосові зв’язки не повинні бути використані. Видих повинен бути ледве-ледве чутний.

Коли ти відчуєш, що дим вже майже виходить з твоїх губ, довгий мовою стрімко вперед, і в цей же швидко, різко, піднімаючи нижню щелепу. Якщо ти все зробив правильно то, ти повинен уже сидіти і випускати кільця

Прочитати повністю: Джерело


Share →