Як приворожити за допомогою місячних

Приворот на місячну кров — як приворожити на місячні?

Приворот на місячну кров заслуговує окремої розмови, оскільки цей обряд вважається найбільш сильним і ефективним в любовної магії.

Саме тому тисячі жінок шукають, як приворожити на місячні. Особливість даного обряду полягає в тому, що з його допомогою можна «прив’язати» до себе коханої людини не тільки енергетично, а й фізично. Причому сила цього привороту така, що він діє навіть на дуже сильних і владних чоловіків.

Слід зазначити, що приворот на місячну кров не рекомендується проводити самостійно, оскільки для цього потрібно мати певні знання та вміння. Якщо непідготовлена ​​дівчина спробує самостійно приворожити свого хлопця на місячні, то в більшості випадків у неї вийде порча, а не приворот.

У давні часи жінки під час місячних вважалися нечистими і навіть небезпечними, а кров місячних широко використовувалася в чорній магії. Стародавні жінки часто причаровували своїх чоловіків на кров місячних, однак приворожені чоловіки потім швидко старіли і вмирали. Іноді такі чоловіки ставали імпотентами, і тоді у них з’являлася злоба і ненависть до приворожити його жінці. Підсвідомо він намагався нашкодити їй самими різними способами, тому не можна сказати, що ці жінки були дуже щасливі з Приворожений чоловіками.

Відбувалося це, тому що замість привороту, у них виходила Приворотна порча, яка мала силу прокляття роду і передавалася по чоловічій лінії. Для самої жінки такий обряд міг обернутися проблемами в особистому житті або безпліддям. Найпоширенішим приворотом на місячну кров в стародавні часи вважався наступний обряд:

Жінка прала свою білизну, забруднене в крові, а потім на цій воді пекла коржик. Цю корж потрібно було згодувати чоловікові, якого вона хотіла приворожити.

В даний час проводять зовсім інші обряди. Якщо їх проводить професійний маг або чаклун, то вони не приносять ніякої шкоди, а тільки допомагають людям з’єднатися. Приворот на місячну кров скріплює сімейні узи і дарує людям щастя на довгі роки.

Приворот на місячну кров №1

Щоб провести даний обряд потрібно заздалегідь приготувати наступні інгредієнти: рожеве або червоне вино, менструальна кров, ємність, гілочка вербени, червоний базилік (пара листочків), настоянка з бульби зозулинця або сам бульба, виноградний листочок, квітка опійного маку, гілочка Репешко, одяг червоного або оранжевого кольору.

Спочатку потрібно зварити любовне зілля з усіх інгредієнтів. У це зілля ще можна додати для романтизму пелюстки рожевої троянди. Потім це зілля потрібно витримати протягом трьох діб в томному місці, і перелити в пляшку.

Під час романтичної вечері надіньте одяг червоного або оранжевого кольору і додайте зілля в келихи з вином.

Приворот на місячну кров №2.

Для його виконання вам буде потрібно неметалічна чашечка червоного кольору, ніж з чорною рукояткою, свічка червоного кольору, ікона Іверської Божої Матері, менструальна кров, зібрана на другий день — 21 крапля.

Проводиться ритуал так:

Спочатку потрібно ножем окреслити коло, і поставити в нього чашку з кров’ю. Після цього потрібно запалити свічку перед іконою. Кров треба перешкодити вказівним пальцем і сім разів поспіль вимовити любовне закляття.

Після того як свічка догорить, кров потрібно сховати в холодне місце, і потроху додавати своєму обранцеві в вино або виноградний сік.

Щоб даний приворот на місячну кров дав бажаний результат, його необхідно виконати 13 числа в п’ятницю або на сьомий місячний день.

Прочитати повністю: Джерело

Share →