Як приворожити по імені.

Іноді любовні магічні ритуали застосовуються не для відновлення відносин або залучення любові, а для руйнування чужих сімей чи чужих відносин. До таких ритуалів відноситься приворот одруженого чоловіка. Найчастіше його проводять коханки, щоб відвести свого коханого чоловіка з сім’ї. Звичайно, шукаючи способи як приворожити одруженого чоловіка, коханки не замислюються, що своїми вчинками завдають велике горе його дружині і дітям. Однак такі дії завжди карані, адже якщо дружина звернеться за допомогою до магу, то все наведені привороти або прив’язки повернутися коханці важкої псуванням.

Звичайно, є винятки, коли приворот одруженого чоловіка проводиться в ім’я благих цілей і справжньої любові. Якщо між одруженим чоловіком і його коханкою справжня любов, а дружина не дає розлучення, але при цьому дружина сама не любить свого чоловіка, має багато коханців і тримається за сімома лише з корисливих мотивів. По суті, справжніми сімейними відносинами це назвати складно, тому приворот одруженого чоловіка в цих випадках не є гріхом. Тим більше що магами розроблені спеціальні любовні ритуали для таких складних випадків. Причому, ці ритуали не діють, коли з їх допомогою хочуть розбити справжню, люблячу сім’ю. Якщо коханка захоче скористатися цим ритуалом, то замість привороту вона отримає найсильнішу порчу на відносини.

Ось кілька видів привороту тим жінкам, які шукають, як приворожити одруженого. і вважають свої дії виправданими і безгрішними.

Перший любовний приворот, за допомогою якого можна приворожити одруженого чоловіка — приворот через особисту річ.

Річ підійде будь-яка. Головне, щоб ваш коханий чоловік носив її, і вона не побувала в пранні або чищення. Найчастіше використовують предмети нижньої білизни або носові хустки.

Обряд слід проводити в найближчу до молодика п’ятницю (на зростаючому місяці).

Крім особистої речі вам потрібно шматок червоної тканини, щоб в нього потім загорнути особисту річ чоловіки, дві червоні свічки, пахощі з ароматом троянди, ефірна олія троянди.

Перед проведенням привороту підпишіть свічки. Тобто на одній свічці напишіть своє повне ім’я та дату народження, а на другий свічці напишіть повне ім’я та дату народження свого одруженого коханого.

Червону тканину розстеліть на столі або на вівтарі, на неї покладіть особисту річ чоловіки. Зверху (по кутах тканини) поставте свічки. Свічки запаліть, вимкніть все інше освітлення, розташуйте руки над річчю і промовте будь любовне заклинання, яке вам до душі. Читати закляття потрібно не менше 12 разів. Потім потрібно звернути особисту річ чоловіки в тканину і сховати під свою подушку на сім днів. Свічки погасите пальцями (задувати можна ні в якому разі). Через тиждень річ чоловіки дістаньте і віддайте назад, щоб він їй користувався. Після того як річ буде передана господареві, потрібно до і після побачення запалювати свічки, ставлячи їх все ближче і ближче один до одного, і тричі повторювати закляття.

Другий приворот одруженого чоловіка відбувається за допомогою заговореного вина. Ще в цьому обряді використовується магія перехрестя. Проводити приворот слід на самому початку зростаючої місяця — як тільки на небі з’явиться тонкий серп місяця.

Ніч, коли ви будете проводити обряд, повинна бути ясна, щоб хмари не закривали місяць. Підіть на найближчий до будинку чоловіка пішохідний перехрестя і візьміть з собою пляшку вина. Поставте пляшку на ту доріжку перехрестя, яка дивиться в бік будинку чоловіка, а самі встаньте в центр доріг і тричі неголосно скажіть слова любовного змови: «Сили долі, звертаюся до вас і прошу про допомогу! Діючи з добрих спонукань, прошу вас розлучити нещасний союз (імена чоловіка та його дружини), і віддати (ім’я чоловіка) під заступництво моїй життєвій дороги, з’єднавши мою і його долю. Амінь! Амінь! Амінь! ».

Вимовивши тричі ці слова, поверніться в сторону, де живе ваш коханий, і мовчки дочекайтеся якого або знака. Якщо це буде прихильний знак, то до наступного повного місяця приворот здійсниться. Заберіть вино з дороги, і почастуєте їм свого коханого (можна просто подарувати йому цю пляшку).

Якщо ніякого сприятливого знака ви не відзначите, значить, вищі сили не хочуть допомагати вам в цьому привороті. Швидкої все ви просто хочете зруйнувати чужу сім’ю собі в догоду, а не врятувати від поганої сімейного життя вашого коханого. Якщо це так, то обов’язково сходіть у церкву і замовте молебень за здоров’я для себе, для свого коханого і для його дружини.

Третій спосіб — як приворожити одруженого чоловіка через обряд дозволу перекроювання доль.

Щоб провести цей ритуал вам знадобляться фотографії: ваша, вашого коханого і його законної дружини.

Ритуал проводиться в молодика. Починати приворот слід ввечері. Вас ніхто не повинен відволікати від проведення ритуалу, також вам не можна ні з ким розмовляти і спілкуватися від початку обряду і до наступного ранку.

Насамперед, ви повинні попросити Вищі сили дозволити вам розірвати союз вашого коханого і його дружини. Для цього покладіть на деякій відстані один від одного свою фотографію, фотографію чоловіка і фотографію його дружини. Потім візьміть дві церковні воскові свічки, зміцните їх на дні двох керамічних чаш. Ці чашки потрібно розмістити між фотографіями. Таким чином, у вас свічки будуть розташовуватися між вашою фотографією і фотографією вашого коханого, і між фотографією вашого обранця і його дружини. У чашки до половини налийте святої води і скажіть:

«Вищі сили! Вкажіть мені шляху долі! ».

Тепер запаліть свічки і дочекайтеся, поки вони повністю згорять. Відповідь вищих сил ви повинні визначити по застиглому воску на поверхні води в чашках.

Якщо у вас утворилися фігури круглої або овальної форми, то люди, між фотографіями яких стояла ця чаша, по долі повинні бути разом. Тобто, якщо ці фігури утворилися від свічки, яка стояла між вашою фотографією і фотографією вашого чоловіка, то Вищі сили благословляють ваш союз. Якщо такі фігури з’явилися в чашці, яка стояла між фотографією вашого чоловіка і фотографією його дружини, то Вищі сили вважають, що їхній шлюб повинен бути збережений.

Якщо віск утворив фігури незграбні і фігури з прямими лініями, то це означає відмову у з’єднання доль. Між чиїми фотографіями утворилася така фігура, ті люди і повинні розлучитися.

Якщо Вищі сили вкажуть вам що ваша кохана людина повинен розлучитися зі своєю дружиною, і бути з вами, то ви можете використовувати будь привороти для того, щоб відвести його з родини. Якщо ж Вищі сили покажуть, що чоловікові з дружиною треба бути разом, а вам розлучитися — згорніть ритуал, спаліть фото, а святу воду вилийте під будь-яке дерево.

Якщо між усіма фотографіями утворилися однакові фігури — це знак почекати. У наступне молодик обряд можна повторити.

Наші маги — це відомі люди, які заслужили статус довіри і брали участь у численних ТВ-передачах. Вони вже допомогли багатьом людям, звернутися до них ви можете через поштову форму за посиланням: Контакти з нами

Прочитати повністю: Джерело


Share →