Як приворожити одруженого чоловіка

Про аморальність втручання в чужу сімейне життя говорити не варто — вона і так повинна бути очевидна будь-якому зрілого, дорослому розуму. Тим не менш, багатьох дам цікавить, як приворожити одруженого чоловіка, виправдовуючи свій вчинок нестерпною, просто неземною любов’ю. Скажемо тільки одне — приворожений чоловік не тотожний люблячому чоловікові, тому ви прив’язуєте до себе раба, а не особистість.

Складності обрядів

Коли мова йде про те, як приворожити одруженого чоловіка самостійно, можуть виникнути складності залежно від того, в якому відношенні ваш коханий зі своєю сім’єю. Якщо його подружні узи сильні, зруйнувати цю сім’ю вам буде дуже складно. Такий процес займає довгі місяці, не кажучи вже про те, що потрібно буде провести цілу серію обрядів, а не просто під повним місяцем прочитати любовне заклинання.

Ваше положення спрощується, якщо мова йде про сім’ю, де відносини і без того ледве зводяться навіть до побутових. Чим більше сварок і скандалів в будинку у вашого одруженого чоловіка, тим простіше буде прив’язати його до своїх ніг.

Ритуал з церковними свічками

Якщо в цій справі можна говорити про швидкість, то відповіддю на ваше прагнення, як би швидко приворожити одруженого чоловіка буде ритуал з церковними свічками.

Починаємо обряд на зростаючому місяці. До Служби Божої потрібно купити 40 церковних свічок в будь церковній лавці. О 14 годині — вінчальне час, починайте начитувати на кожну свічку окремо молитву «Отче наш». Коли закінчили, перев’яжіть всі свічки однією мотузкою і запаліть від одного сірника. Для цього краще підійде довга, камінна сірник.

Візьміть металевий піднос і встановіть на ньому свічки. Вимовте 12 разів наступні слова, заклинання завершите словом «Амінь»:

«Як ці свічки горять, так буде горіти любов раба божого (ім’я коханого) до мене, рабі божій (ваше ім’я)».

Тепер візьміть «факел» зі свічок і тушкуйте його у воску. Сховайте свічки там, де їх не побачить цікавий очей. Ви ж не хочете, щоб сторонні знали, що ви зацікавлені в тому, як приворожити одруженого чоловіка самій. До того ж, і розголошення таємниці закляття кому-небудь вами зведе всі зусилля чаклунства нанівець.

Кожен день запалюйте по одній свічці на цьому підносі. Треба, щоб спалили всі дотла, так як віск, після закінчення 40 днів, потрібно зібрати в аркуш паперу і закопати під плодоносним деревом.

На перший погляд може здатися, що сорок днів — це дуже довгий і болісне очікування. Але розлучити сімейні узи не таке вже й проста справа, до того ж, за сорок днів ви можете і передумати, і розлюбити. Тому такий обряд тільки змусить вас задуматися і зважити всі «за» і «проти».

Прочитати повністю: Джерело


Share →