Як приворожити одруженого чоловіка (чужого чоловіка).

Невже так мало вільних мужиків залишилося в Росії, що деякі тільки і мріють, як би відвести з родини, приворожити одруженого чоловіка, не замислюючись на тим, що відводять чужого чоловіка? Взагалі кажучи, крім нього, є ще і дружина, і діти, і довгі роки, прожитого спільно життя. Я, на щастя, не стикалася з подібною ситуацією у своєму власному житті, але, цікавлячись приворотну магією, бачу, як багато таких жінок. Особливо їх цікавлять багаті та успішні люди. Бідними і хворими зазвичай не цікавляться.

У тому, як приворожити чоловіка. одруженого чи ні, немає ніякої різниці, з одного тільки маленькою поправкою, що для того, щоб зробити приворот на нього, потрібно хоч раз з ним переспати, а ще краще зробити це кілька разів. Але от з цим, як раз, в більшості випадків і виникає заминка, щоб вступити в інтимну близькість з людиною, треба бути вхожий в його коло спілкування, що вдається далеко не завжди, і приворожити чужого, але такого бажаного чоловіка, без інтиму не виходить . Все, сто ви чуєте про те, що, нібито це можна зробити, повна маячня.

Набагато менший відсоток випадків, коли жінка хоче приворожити чужого чоловіка, відносяться до тих варіантів, коли у людей дійсно є почуття. І тоді я не заздрю ​​такій жінці. Її буквально розриває в різні боки, тим більше, чоловік не завжди відповідає їй настільки ж бурхливими проявами почуттів. Одружені мужики зазвичай в таких зв’язках шукають різноманітності від подружнього життя і заїв побуту. І серйозно мріяти про те, як би приворожити такого одруженого кобелірующего чоловіка, напевно, просто нерозумно.

Зауважимо, що в таких відносинах, коли вторгається третій, немає ніякої дискримінації за статевою ознакою, мужики не відстають від жінок, і навіть перевершують їх за кількістю виходів із сім’ї, причому, без всяких привороту. Хочу загострити увагу на одну деталь. Припустимо, Ви вирішили приворожити чужого чоловіка, у Вас це вийшло, і Ви тепер живете з ним. Тепер припустімо, що дружина не захоче так просто його відпустити, і теж звернутися за приворотом. Тоді вже не позаздриш цього мужику, якщо його з двох сторін будуть смикати за допомогою магії. Загалом, моя думка залишається таким: навіть, якщо для залучення чоловіка знадобиться приворот, то краще мати справу з самотнім чоловіком, а то незрозуміло, як все ще складеться. Приворожити холостого хлопця краще, на мій погляд, чим одруженого чоловіка, однозначно. А ще краще, обійтися без привороту.

Greta

Прочитати повністю: Джерело


Share →