ЯК приворожити одружений МУЖЧІНУ_2

Кредит на розвиток бізнесу без застави www.expres-credit.com.

До мене на прийом приходять жінки, а, часом, і зовсім юні дівчата з проханням сильно приворожити одруженого мужчину. Для мага неможливого мало, мої досвід, мистецтво і знання дозволяють стверджувати це. Але, перш ніж серйозно говорити про привороті одруженого чоловіка, давайте приділимо трохи уваги питанню етики.

Для чого Ви хочете безпечно приворожити одруженого чоловіка? — Почнемо з цього.

Якщо для любові і інтимних відносин — це одна справа. Можна зробити слабкий приворот на секс, який викличе любовне ловлення чоловіки, тонке п’янке почуття, сексуальний потяг до Вас. Такого впливу цілком достатньо для виникнення приємних романтичних відносин. Слабкий приворот на одруженого хлопця не має жодних побічних ефектів. Ваш бажаний чоловік з Вами, і в той же час родина не зруйнована.

Але, от якщо Ви бажаєте відвести його з родини — це зовсім інше. Це вже серйозно. Чи готові Ви заради здобуття свого щастя розбити чужу сім’ю, зробити когось нещасним? Адже, роблячи сильний приворот на любов одруженого чоловіка, Ви ставите мету змусити його піти з сім’ї. Уявіть, що Ваше бажання здійснилося, от Ви, Ваш чоловік і його колишня тепер дружина. Прислухайтеся до себе. Що Ви відчуваєте?

Якщо немає ніяких почуттів по відношенню до неї, сміливо робіть задумане. Значить, рішення правильне, і зміна життя піде на користь усім. Але, якщо тільки Ви відчули жалість, злорадне торжество сильної суперниці над слабкою, вину, краще відмовтеся від бажання швидко приворожити одруженого хлопця, бо за цим піде розплата.

Прочитати повністю: Джерело


Share →