Як приворожити назавжди на місячну кров

Приворот на місячну кров

Кожен з нас стикався з такими сімейними парами, де здається, що чоловік і дружина абсолютно не підходять один одному. Дуже часто такі пари не піддаються розумінню ні рідними, ні друзями. Багато хто може списати це на непередбачуваність, але варто не забувати, що є таке поняття як приворот. Вважається, що самим сильним і надійним є приворот на місячну кров. Варто відзначити, що даний приворот має більш сильну фізіологічну сторону, а не магічну. Зробити висновки про силу дії менструальної крові можна, якщо поспостерігати за собаками. Іноді кабель може понюхати потенційну подругу, але якщо у неї не працюють яєчники, він просто втече. А ось якщо у собаки тічка, кабель наздожене її і, подолавши різні перешкоди у вигляді ланцюга.

Досвідчені маги, в тому числі маги на нашому сайті, стверджують, що якщо зробити ритуал все вірно як в описі, то він може діяти більш восьми років. Багато хто вважає, що саме місячний приворот є звичайнісіньким і його може виконати будь-яка дівчина, який не сильний в магії. Існують різні варіанти даного привороту. Якщо людина вирішила, що може зробити приворот самостійно, можна скористатися одним з варіантів. Проте варто пам’ятати, що якщо допустити помилку, можна не отримати очікуваного результату. Ще більш сумним стане той варіант, якщо з’явитися зворотний ефект. Якщо ви не сильні в магії, то кращий варіант, це звернеться до магів на нашому сайті, які мають величезний досвід в будь-яких магічних діях і ритуалах і гарантують сто відсотковий результат. Також цікаво, що такий приворот може перетворитися на родове прокляття.

У даного привороту навіть є своя власна історія. У минулі жінка чи дівчина, у якої були місячні, вважалася дуже небезпечною. Різні магічні ритуали, пов’язані із застосуванням крові такого роду вважалися самими ефективними. Найчастіше цей приворот використовувався жінками, які бажали приручити до себе чоловіка. Однак, якщо допускалися будь -або неточності, то чоловік який прив’язаний до жінки таким способом, дуже швидко захворював, старився і вмирав. Дуже часто такі чоловіки ставали повними імпотентами. Бувало, що жертви привороту не любили жінку, бажали їй зла і шукали привід, який допоміг би їм помститися за зроблене. Та ж, хто самостійно зробив такий приворот, часто отримувала дуже сильну порчу, яка могла перейти на всі наступні покоління. Цей приворот дуже небезпечний і може накликати проблеми і на чоловіка, якого приворожують, і на жінку, яка користується ним.

Найпоширенішим варіантом ритуалу по привороту в стародавні часи був такий варіант, коли жінка пекла виріб із тіста на воді, в якій стиралася білизна зі слідами менструальної крові. Передбачалося, що чоловік, який з’їсть таку корж, буде назавжди приворожений до жінки. Також використовувалися спеціальні замовляння на кров. Вважається, що найдієвішою є кров на третій день місячних, саме її необхідно заговорити за допомогою спеціальних фраз, а потім підмішати чоловікові в їжу або пиття. Ефект найбільш помітний, якщо підмішати заговорений менструальную кров в червоне вино. Прийнято вважати, що червоне вино є езотеричним символом крові, пристрасті і влади над чоловіком. Якщо потрібно посилити дію привороту, то його можна повторювати кожен місяць. Якщо ж жінка не має доступу до їжі чоловіки, то можна скористатися його фотографією. При цьому важливо капнути кров’ю на серце обранця. Однак даний варіант привороту використовувався вже пізніше, коли з’явилися фотографії.

Варто пам’ятати, що якщо ви вирішите зробити даний приворот самостійно, важливо знати, що вам буде забезпечено лише сексуальний потяг з боку чоловіка, він буде відчувати сильну пристрасть до вас, однак це не буде зачіпати душевні фактори. Як було відомо ще в давні часи, чоловік навіть буде намагатися боротися з цією залежністю і сильно ненавидіти жінку, приворожити його.

Багато людей, які займаються магією самостійно, вивчаючи книги та інформацію, можуть порахувати, що будь приворот вони можуть зробити самостійно. Проте це абсолютно не так, такі процеси найкраще довіряти тільки досвідченим фахівцям, які відносяться до магії, як до роботи. У таких людей магічні здібності передаються з покоління в покоління, і які ніколи не допустять помилки, які можуть нашкодити клієнтам. Саме такі маги надають послуги на нашому сайті.

Чоловіки, які приворожити місячної кров’ю, нічим не відрізняться від зомбі, коли вони йдуть в ЗАГС, насправді, вони не відчувають любові до жінки, вони виглядають як маникен вітрині, а от удома починають проявляти агресію, і зловживати алкоголем, і не відносяться до жінки серйозно. Виходить, що даний приворот слід робити в тих випадках, коли нереальні інші варіанти, коли жінка не може жити без чоловіка і вважає, що навіть чоловік, який не буде відчувати до неї почуттів, все одно необхідний їй. Досвідчені маги знають, що будь-які привороти на кров є дуже сильними і в якійсь мірі пов’язують мага і того, на кого робиться приворот.

Іноді трапляється так, що сама жінка потім мріє зняти даний приворот. Знімається приворот на місячну кров набагато складніше, ніж робиться. Проте будь маг, який практикує тривалий період, знає, як це зробити. Ритуал, який передбачає зняття привороту на місячну кров дуже довгий і складний, він забирає багато сил у мага. Самостійно зробити відворот не реально. Не варто намагатися знайти варіанти зняття привороту самостійно. Це тільки може погіршити становище і жінки, і чоловіки. У цьому випадку необхідно повністю довіритися досвідченому магу, якого можна знайти на нашому сайті. Якщо намагатися самостійно зробити зняття привороту, то можна навести порчу і на себе, і на чоловіка, до того ж псування може перетворитися в родову.

Прочитати повністю: Джерело


Share →