Як приворожити напоїти чоловіка месячнимі_1

Приворот на крові місячних

Приворот на крові місячних вважається одним з найсильніших магічних ритуалів, пов’язаних з міжособистісними відносинами. Шарлатани і самоучки вважають, що зробити такий приворот – простіше простого. Не менш часто ми чуємо, що багато хто, начитавшись форумів в Інтернеті або якихось сумнівних книг, наважуються зробити приворот на крові місячних самостійно. Насправді ж це складний ритуал, адже просто підливання виділень неефективно. Приворот на крові місячних – ритуал, який викликає сильне сексуальне потяг чоловіка до тієї жінки, яка напоїла його. Всупереч помилкам, про справжню любов і тривалої емоційної прихильності говорити не доводиться. Втім, все це стосується тільки тих випадків, коли був зроблений приворот на крові місячних самостійно. Зняти приворот на крові набагато складніше, ніж поставити. Самостійно зробити це неможливо, навіть якщо ви подивитеся всі статті на тему «Як зняти приворот на місячні».

Зняти приворот на місячну кров. Спосіб перший.

Перший спосіб найбільш витратний з точки зору грошей. Але хто буде рахувати гроші, якщо мова йде про здоров’я, а іноді й життя кількох поколінь людей. Майже кожному відомо, що неправильно зроблений приворот на крові місячних – це найсильніша порча, яка відбивається не тільки на двох людях (до кого причаровували і кого причаровували), але і на їх дітях, онуках, правнуках. Потрібно пам’ятати, що не кожен маг може зняти приворот на місячну кров. По-перше, він повинен мати на це Право, яке дається Вищими Силами далеко не на першу вимогу. По-друге, людина повинна займатися магією кілька років, щоб у нього вистачило фізичних і енергетичних сил здійснити ритуал. По-третє, маг повинен володіти технікою, тобто до дрібниць розуміти, як саме можна зняти приворот на крові .

Як зняти приворот на місячні. Спосіб другий.

Другий спосіб не вимагає майже ніяких витрат з точки зору грошей. Але душевних сил знадобитися дуже багато. Далеко не кожній жінці і вже тим більше не кожному чоловікові під силу скористатися запропонованим нижче методом. Щоб зняти приворот на місячну кров. потрібно протягом сорока днів дотримуватися найсуворіший піст. Категорично забороняється їсти м’ясо, рибу, будь-які тваринні продукти. Щодня під час посту (вранці та ввечері) потрібно читати спеціальну молитву. Раз на тиждень (по неділях) необхідно відвідувати церкву, причому відстояти службу кожен раз доведеться від початку і до кінця.

Зняти приворот на крові. Спосіб третій.

Приворот на крові місячних можна взагалі не знімати. Іноді це навіть необхідно. Чоловік, якого причарували цим способом, вже відчуває всі «принади» магічного впливу. Друге втручання іноді (правда, дуже рідко) стає для нього смертельним. Крім того (іноді буває і так), що приворот на крові місячних – це певне кармічне покарання. Воно показує, що в одній з минулих життів чоловік займався чорною магією, а значить, тепер повинен розплачуватися за свої минулі гріхи. Ще однією причиною, по якій не потрібно знімати приворот на крові місячних. стає порушення одного з головних кармічних законів, який звучить так: «Не просять – не роби! «. Втручання жінки в долю чоловіка (в даному випадку мова йде про жінку, яка хоче зняти приворот на крові. досконалий раніше кимось іншим) може негативно відбитися і на долю того, хто «хоче зробити, як краще». Який спосіб ви не вибрали б, перед тим, як зняти приворот на місячну кров. зверніться до досвідченого магу, який не тільки зробить діагностику, але і розповість, порадить, як провести ритуал, або візьме на себе більшу частину роботи.

Ритуали привороту дивіться у нас на форумі!

Прочитати повністю: Джерело

Share →