Як приворожити на місячні

Привороти на місячну кров, користуються особливою популярністю у дівчат, оскільки вважається, що приворожити хлопця на місячну кров можна на енергетичному, так і на фізичному рівні. Привороти на місячної крові і справді володіють міццю й силою, з їх допомогою можна приворожити навіть дуже сильних і владних чоловіків.

Разом з тим, при самостійному проведенні цього обряду, є дуже великий відсоток того, що місце любовного привороту на крові місячних, у дівчини вийде найсильніша порча на крові.

В давнину, жінка в період менструації вважалася нечистою, а кров місячних використовувалася при проведенні багатьох магічних ритуалів. Привороти на крові місячних також проводилися, проте вони зазвичай закінчувалися тим, що приворожені чоловіки починали багато хворіти, швидко старіти, ставали імпотентами, тиранами, і, врешті-решт, вмирали. Таким чином, навіть у наших далеких предків, самостійний приворот на крові місячних закінчувався псуванням, яка мала силу прокляття роду і передавалася по чоловічій лінії.

Дуже часто, чоловік став жертвою привороту, стає агресивним по відношенню до приворожити його жінці, оскільки підсвідомо відчував насильство над своєю волею. Чоловік міг мстити жінці, мучити її і т.п.

Негативні наслідки привороту на місячних могли торкнутися і самої жінки. Вона могла отримати Вінець безшлюбності, стати безплідною, хворий і т.п.

Найпоширеніший приворот на місячну кров у наших предків був наступний:

Жінка прала в холодній воді свою білизну, на якій була кров місячних. На цій воді замішувалося тісто, і дбав хліб. Потім цей хліб треба було віддати коханому чоловікові і простежити, щоб він його з’їв.

В даний час привороти на крові сильно змінилися. Якщо робити їх за всіма правилами, то вони практично не дають негативних побічних ефектів. Якщо ж приворот на місячну кров буде проведено під керівництвом досвідченого мага, то за допомогою цього обряду ви можете повернути свою кохану людину і прожити з ним довге і щасливе життя.

Ось опис деяких привороту на крові місячних.

Приворот на кров місячних №1.

Для проведення даного ритуалу вам потрібно буде приготувати наступні інгредієнти:

рожеве або червоне вино, менструальную кров, гілочку вербени, червоний базилік (пара листочків), настоянку з бульби зозулинця або сам бульба, виноградний листочок, квітка опійного маку, гілочку Репешко. Одягнутися для проведення привороту ви повинні в одяг червоного або оранжевого кольору.

Спочатку з усіх рослин потрібно зварити приворотне зілля. Для додання романтики вашим відносинам, можна додати також пелюстки троянди.

Зілля має настоятися три доби, після цього його потрібно перелити в пляшку з темного скла.

При нагоді покличте свого обранця на романтичну вечерю, і розп’ятий з ним це приворотне зілля.

Як приворожити хлопця на місячну кров, обряд №2.

Щоб приворожити свого обранця за допомогою цього обряду, візьміть червону чашку, ніж з чорною рукояткою, червону свічку, ікону Іверської Божої Матері. Також вам потрібно другий день місячних зібрати 21 краплю своєї крові.

Процес проведення привороту наступний:

Спочатку окресліть ножем коло. Потім поставте в це коло ікону і запаліть перед нею свічку. Кров вилийте в неметалеву червону чашку.

Пальцем перемішайте кров в чашці і сім раз прочитайте слова змови:

«Кров моя гаряча, кров моя кипуча, нехай полюбить мене (ім’я чоловіка) з усією силою, з усією пристрастю! Не я прошу, а Мати пресвята Богородиця. А я, раба Божа (ім’я) в якості свідка. З білого тіла для благої справи. Амінь ».

Нехай свічка догорить до кінця. Кров у чашці заморозьте, а потім сім разів підмісіть її своєму обранцеві в будь-яку їжу або пиття червоного кольору (не гарячу).

Щоб приворот був сильнішим, виконайте його в п’ятницю 13 числа або на сьомий місячний день.

Даний ритуал можна підробляти кожні сорок днів.

Бувають випадки, коли приворот на крові місячних потрібно зняти. Чи можна зняти приворот на місячну кров самостійно? Звичайно, приворот зняти можна, але зробити це може тільки професійний маг або сильний чаклун, оскільки зняття привороту на крові — це за своєю суттю зняття порчі. Процес це дуже тривалий, складний і серйозний.

Якщо ви шукайте, як приворожити хлопця на місячну кров, то найкраще зверніться з цим питанням до магу, який не тільки поставить сильний і безпечний приворот, але і при необхідності зніме його.

Наші маги — це відомі люди, які заслужили статус довіри і брали участь у численних ТВ-передачах. Вони вже допомогли багатьом людям, звернутися до них ви можете через поштову форму за посиланням: Контакти з нами

Прочитати повністю: Джерело


Share →