Як приворожити хлопця за допомогою вишень

Palych8 . Як приворожити хлопця. 12 листопада 2011

приворожити хлопця самостійно по фотографії бажає кожна п’ята дівчина, яка закохалася сумирно, або яку кинув хлопець. Такі привороти діють тільки на енергетику, і залежать насамперед від внутрішньої сили самої дівчини, від її волі та здатності до напрямку свого посилу на хлопця. Так як привороти по фото — енергетичні, вони через деякий час слабшають, і їх треба або закріплювати на фізичному рівні (приворотом на кров, на їжу, слину), або щомісяця, а то і щотижня оновлювати, повторюючи ритуал заново. Якщо ви хочете приворожити хлопця самостійно по фотографії, ви повинні роздобути його фото найновіше (за часом не старше одного року), а також на фотографії хлопець повинен стояти на весь зріст. Деякі стверджують, що по фото через інтернет можна ні вважати інформацію, ні використовувати фото для ритуалів, мовляв, воно має бути тільки з плівки. Однак, це черговий міф. Фотографія — це лише засіб настрою на людину, і ви посилаєте приворот не так на фото, а через фото на людину. Тому годиться зображення і з цифрових носіїв, як кольорове, так і чорно-біле.

Будь-які привороти, в тому числі і самостійні привороти хлопця за допомогою фотографій, робляться на зростаючу місяць, у п’ятницю. П’ятниця — день планети Венера. Вона відповідає за любов, гармонію, красу.

Нижче я наведу кілька варіантів самостійного привороту хлопця по фотографії. Один з них спрямований на дружбу і його підвищений до вас увагу, другий — на любов, третій — на тугу і тягу.

1) приворот хлопця по фото на дружбу. Вам знадобиться: фото хлопця, зелена свічка, квіти календули (нігтики) — засушені, або засушені квіти кульбаби, апельсинове масло або масло неролі. Розітріть квітки в порошок, натріть свічку маслом і обваляйте її в порошку квітів. Поставте свічку на фото в районі серця хлопця так, щоб свічка стояла безпосередньо на фото, без свічників. А саме фото краще покласти на залізний піднос для пожежної безпеки. Щоб цим обрядом краще приворожити хлопця самостійно по фотографії, підсильте ваш обряд спеціальним зіллям на стихію вогню. Зробіть сік буряка, видавіть в нього кілька крапель соку червоного бутона троянди, капніть масла амбри. Цим зіллям окрасьте сірники для любовних обрядів. Зберігайте його в холодильнику. Запаліть свічку цієї сірником. У момент спалахування на сірнику вогню скажіть: "Запалюю любов!". Потім запаліть свічку. Після чого уважно дивіться на фото хлопця і читайте приворотний змову: "Я (ваше ім’я) для тебе (ім’я хлопця) — як сонце ясне, як повітря чисте, бажана і улюблена. Тягнися до мене, люби мене. Як малюк тягнеться до мами своєї, так і ти тягнися до мене. Як трава до сонця тягнеться, так і ти прагни до мене. Сила слів моїх — у твоєму серці (ім’я). Хай буде так!" Нехай свічка прогорить до кінця. Якщо запалиться фотографія — це хороший знак, значить приворот вийшов сильним. Залишки від обряду можете закопати під вишнею.

2) обряд на любов, що допомагає в тому, як приворожити хлопця самостійно по фотографії

Для цього обряду потрібні такі інгредієнти: роздвоєний свіжозірвані сучок яблуні (як рогатка), діаметр гілки не більше 7 мм. Коли захочете зірвати сучок на самостійний приворот хлопця по фотографії, ви повинні підійти до яблуні, три рази обійти її проти годинникової стрілки Фотографії для самостійного привороту хлопця і вас — роздільні, в повний зріст. Проткніть ваші фотографії, які ви приготували, щоб приворожити хлопця самостійно, сучком так, щоб одна гілка рогатки проткнула стопи хлопця у напрямку спереду фото — назад. А друга гілка сучка таким же чином протикає ваші стопи. Тепер ваші фото дивляться один на одного. Потім поверніть обидва фото трубочкою так, щоб Приворотна фотографія хлопця "обіймало" ваше. Далі — візьміть червону вовняну нитку і почніть щільно обгортати палички і фото, виток за витком, при цьому говорите: "Долі (ім’я) і (ім’я) воєдино любов’ю зливаю, скручую, з’єдную. Відтепер (ім’я) і (ім’я) разом жити, один одного любити, в єдності і щастя разом ходити. Слова свої силою Божої зміцнюю, Землею замикаю, Небом з’єдную. Як сказала, так тому і бути!" Повторюйте цей любовний приворотний змова доти, поки скручуєте палички та фотографії. (Палички рогатки повинні бути довше фото, щоб нитка закінчувалася на паличках). Наприкінці нитка прив’яжіть трьома вузлами. Скрутку віднесіть до тієї яблуні, від якої відламував гілки, і закопайте.

3) обряд, що допомагає приворожити хлопця самостійно по фотографії. Навести тугу.

потрібно взяти 6 засушених квіток фіолетовою фіалки, стерти їх в порошок. Потім взяти червону і зелену свічки, поставити їх поруч, запалити. Сказати: "Нагнітаю тугу (ім’я хлопця) на серце його, на душу, на думки на почуття. Щоб думав про мене (ваше ім’я), сумував, завжди мене до себе кликав. Нехай любить мене, тужить, кістки горять любов’ю, кров вирує тугою, думки всі його про мене, і горить він у любові, як у вогні!". З цими словами підпалюєте фотографію хлопця, приготовлену для привороту. Пам’ятайте, що приворожити хлопця самостійно по фотографії ви зможете, якщо вкладете в ваш приворот достатньо особистої сили, енергій, емоцій і любові. Отже, далі попіл від фотографії для привороту змішуєте з порошком фіалки і завертаєте в червоний папір, ставите в темне місце на тиждень. Потім потрібно буде підмішати цей приворотний порошок в їжу або пиття хлопця (тільки не гаряче!). Можна також трохи підсипати в кишеню його одягу, щоб він торкався цього руками.

У будь-якому випадку, якщо ви не впевнені у своїх силах, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців.

Прочитати повністю: Джерело

Share →