Як приворожити хлопця самостійно на відстані

Ви всерйоз задумалися про те, як можна приворожити хлопця, спробуйте зрозуміти, які наслідки можуть бути у вашого рішення. Одна справа дізнатися як приворожити, інша справа усвідомити, що ж буде, якщо все піде не так. І що ж може бути, якщо приворот втратить свою силу.

Як приворожити хлопця на відстані (Рецепт)

Ось вам рецепт щоб приворожити хлопця на відстані, для цього проводиться ритуал в ніч на повний місяць, небо повинно бути безхмарним. Встаньте на коліна на землю і 12 разів промовте ім’я причаровує хлопця. Потім чорним вугіллям записати ім’я причаровує хлопця на руці, повторюючи при цьому:

«Місяць, поверни мені звідти її і любов нашу збережи»

Очистивши руку, варто помолитися і піти, не розмовляючи ні з ким і нікому не дивлячись в очі, спати. Засинаючи, думати тільки про улюбленого хлопця, чітко уявляючи картини зі спільного майбутнього.

Як приворожити хлопця самостійно

Як приворожити хлопця, вам може підказати будь спеціалізована література.Как уникнути наслідків, якщо ви вирішили приворожити хлопця самостійно, може підказати тільки професійний маг.

Приворожити хлопця в домашніх умовах

На жаль, не завжди дівчина в силах залучити й утримати об’єкт обожнювання природного привабливістю і інтелектом, тому навіть у двадцять першому столітті люди звертаються до ворожок, екстрасенсів або ж дізнаються, як можна приворожити хлопця в домашніх умовах. При цьому головне гарненько усвідомити, чи справді вам потрібен той, якого ви зібралися приворожувати. Адже необдумано приворожувати хлопця, ви можете зіпсувати життя і собі і близькій людині.

Пріворажівая хлопця, дівчина впливає на підсвідомому рівні на чакри, відповідальні за волю і сексуальний потяг. На сьогоднішній день існує безліч різноманітних рецептів, здатних допомогти приворожити хлопця.

Кожен може вибрати щось підходяще саме в його випадку. Це може бути, наприклад, рецепт як приворожити самостійно на волосся, на їжу і питво, по фотографії, на сигареті і так далі.

Як приворожити хлопця по фото (рецепт)

Як завоювати серце коханого? Як домогтися того, щоб він завжди любив тільки вас? Якщо всі способи вже перепробувані, залишається один найнадійніший — як приворожити хлопця по фото.

Знайдіть на кладовищі могилу, в якій похований хлопець з таким же ім’ям, як і у вашого коханого. Дочекайтеся молодика, прийдіть на могилу і закопайте фотографію коханого біля пам’ятника, промовляйте при цьому наступні слова:

«Ти (ім’я) лежиш в холодній і сирій землі. А (ім’я) моя ходить з іншим. Дай мені (ім’я) своє благословення на (ім’я) до мене тяжіння. Нехай він (вона) завжди буде зі мною, хай не згадається йому інша »

Після всього цього йдіть додому і лягайте спати, ні з ким при цьому не розмовляйте.

Який спосіб ви б не вибрали, пам’ятайте про те, що ви відповідаєте за чужу долю.

Прочитати повністю: Джерело

Share →