Як приворожити хлопця на расстояніі_1

Ви не знаєте, як зробити так, щоб ваш обранець закохався в вас? Можна спробувати приворожити вподобаного хлопця в домашніх умовах. Ми розповімо вам про те, як назавжди приворожити хлопця самостійно. Однак перш, задумайтеся про можливі негативні наслідки.

Попереджаємо: даний обряд відноситься до темної, небезпечної магії, тому будьте обережні. Ритуал проводять в закритій кімнаті. Ніхто не повинен вас турбувати і відволікати.

Як приворожити хлопця самостійно?

Щоб виконати приворот, потрібно будь-яка річ вподобаного людини, одна воскова свічка чорного кольору, глина або пластилін, а також три невеликі голки. Зліпити ляльку хлопця, про який ви думаєте. Запаліть свічку і загорніть ляльку в річ цієї людини. Якщо у вас немає речей коханого, використовуйте його фотографію, де він зображений на самоті. Приготуйте голки і починайте читати змову: «(Ім’я обранця), до мене приліпися, в мене закохайся, приворожити, зі мною прокинься. На інших не дивись, мене полюби ». Коли прочитаєте магічні слова, розжарити першу голку над свічкою і втикайте її в голову ляльки. Другу голочки прикріпляйте в будь-яке місце на ляльці. Третя ж, контрольна голка, призначається для області серця.

Голки в ляльці не принесуть фізичного болю вашому обранцеві. Після того, як закінчите читати змову. дістаньте голки з ляльки, загорніть їх у білий папір і сховайте у важкодоступному місці.

Якщо ви курите, то можете спробувати зовсім простий, але дієвий приворот. Візьміть сигарету і напишіть на ній червоною ручкою ім’я задуманого людини. Після того, як сигарета буде викурена, магія почне діяти.

Не забувайте про те, що якщо ви хочете займатися магією самостійно, потрібно бути гранично обережними. Якщо ваш приворот подіє невірно, ви можете навести порчу на себе або на кохану людину.

Якщо вас цікавить питання, як приворожити хлопця через інтернет, то ми поспішаємо вас попередити: це неможливо. Багато сайтів рясніють рекламою про те, що з їх допомогою ви досягнете бажаного. Ми радимо вам звернутися до реального фахівця, а краще взагалі відмовитися від цієї сумнівної ідеї. Оплата подібної дистанційній послуги не принесе очікуваного результату, ви витратите свої гроші даремно.

Прочитати повністю: Джерело

Share →