Як приворожити хлопця без магії

А дійсно – як? Відповідаючи на це питання, можна сказати, що без магії приворожити неможливо. Якщо, звичайно, мова йде саме про привороті, а не про звичайні жіночих хитрощах, що дозволяють привернути увагу, вподобаного хлопця і закохати його в себе. Але от саме для того, щоб приворожити – тут необхідна магія. І тоді у вас їсть два способи: або спробувати зробити це самостійно, або вдатися до допомоги магів і кваліфікованих екстрасенсів, яких ви можете знайти на нашому сайті 1EksPert.ru. Пам’ятайте, що ви можете звертатися в будь-який час.

Як правильно приворожити коханого хлопця без магії

Ну, відповідь на це питання знає кожна дівчина. Вікова скарбничка жіночих секретів має тисячі способів і хитрощів, які дозволяють їй не лише познайомитися з вподобаним їй хлопцем, але й продовжити утримувати його інтерес протягом довгого часу. На жаль, часто трапляється так, що такі багатообіцяючі спочатку відносини поступово сходять нанівець. І якщо ви дійсно хочете, щоб ваш хлопець продовжував відчувати до вас постійні і вірні почуття, можливо, що вам все-таки доведеться вдатися до магічних привороту, нехай і не особливо радикальним. А лише тільки для того, щоб злегка підправити ситуацію.

Як сильно приворожити хлопця без участі магії

Ніяк. А чому, власне, ви так боїтеся цього слова – магія? Існує досить поширена думка, що магія, це погано, тому, що вона втручається в енергетику іншої людини і змушує його підкорятися проти його волі. Однак, насправді, це не зовсім так. Адже, по суті, сильно закоханий в вас людина і так діє проти своєї волі і повністю вам підпорядкований. Так що любов і є, насправді, найсильніша магія. Напевно і ви самі не раз випробовували це відчуття, коли неодноразово даєш собі слово більше не відповідати на його дзвінки і не ходити на побачення, коли він покличе. І все одно – відповідаєте і йдете.

Як без магії сильно приворожити хлопця

Дійсно, хіба людина завжди закохується виключно з власної волі? Нічого подібного. Недарма існує приказка, що люблять не «завдяки», а «не дивлячись на ..». Так що. Любов, це вже втручання в волю іншої людини, як не крути. Любов, це ірраціональне почуття, і коли дівчина докладає всіх зусиль для того, щоб привернути увагу вподобаного їй хлопця, вона неусвідомлено вдається до всіх жіночим хитрощів, які закладені в її генетичній пам’яті. Це і особливий одяг і парфуми та косметика. І, звичайно чарівні погляди і чарівна посмішка. Але вистачає цього для того, щоб дійсно сильно приворожити хлопця? На жаль – не завжди. Ось тут-то на допомогу і приходить магія.

Привороти самостійно

Дійсно, деякі обряди ви можете спробувати провести і самостійно, без участі професійних магів. Сайт 1EksPert.ru завжди готовий поділитися з вами деякими секретами.

Існує, наприклад, старовинний, але дуже дієвий спосіб, званий заговорюванням сліду. Для його проведення вам достатньо тільки знайти слід, який залишив ваша кохана людина, наприклад, на снігу або на мокрій землі. А може бути, він зайшов до вас додому і наслідив там? Неважливо. Найголовніше, вимовити над слідом таке заклинання:

Слід за слідом раба Божого (ім’я) йшла люта біда, звати її туга, в його слід настала. В раби мені його заполонила. Як вірний пес господаря сторожить, слід у слід за господарем біжить, так і раб Божий (ім’я) за мною б по слідах ходи, нікуди не звертав, нікуди не йшов. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Прочитати повністю: Джерело

Share →