Як приготувати в домашніх умовах дешеве морозиво

Морозиво, як приготувати морозиво в домашніх умовах, рецепти домашнього морозива і торт-морозива

Що може бути приємніше в літній спекотний день, ніж з’їсти шматочок «освіжаючого щастя»? Напевно не знайти такої людини, яка б не любила морозиво. Але не завжди, куплене в магазині морозиво, приносить нам задоволення. «Будинок рад» навчить Вас, милі господині, як приготувати в домашніх умовах смачне морозиво.

У літній спекотний день, коли не хочеться нічого їсти, так приємно з’їсти шматочок «освіжаючого» щастя. І здавалося б, немає нічого простішого ніж купити брикетик морозива в найближчому магазині. Але часом практично не можливо зараз вибрати одночасно смачний і якісний продукт, адже недобросовісні виробники в гонитві за наживою частенько «хімічать» з інгредієнтами, а реалізатори не завжди сумлінно виконують правила зберігання морозива. Ось тому для того, щоб зберегти здоров’я собі і своїм рідним, давайте вчитися готувати морозиво вдома своїми руками. Це зовсім не важко, а морозиво приготоване вдома виходить набагато смачніше і звичайно ж здоровіше магазинного.

Щоб приготувати смачне морозиво в домашніх умовах треба вміти правильно звертатися з вершками — основним інгредієнтом морозива. В цьому Вам допоможе «Будинок рад» у статті Морозиво, як правильно поводитися з вершками при приготуванні морозива в домашніх умовах.

Вам хочеться приготувати морозиво в домашніх умовах, але Ви не знаєте як? І з ностальгічним сумом згадуєте смачний пломбір з дитинства? «Будинок рад» поділиться з Вами рецептами смачного домашнього пломбіру і крем-брюле з натуральних продуктів. У статті Морозиво, рецепти приготування пломбіру і крем-брюле в домашніх умовах «Будинок рад» поділитися з Вами рецептами приготування морозива в домашніх умовах і Ви зможете порадувати своїх рідних і близьких смачним, а головне натуральним морозивом. Ви любите морозиво і так само сильно любите шоколад? «Будинок рад» пропонує Вам поєднати два цих ласощів і приготувати в домашніх умовах шоколадне морозиво.

«Будинок рад» пропонує рецепти апельсинового і лимонного морозива, хто любить фруктове морозиво і для тих, хто стежить за своєю фігурою. Це морозиво буде приємно освіжати Вас в літню спеку і не додасть Вашій талії ні грама жиру. І для його приготування не потрібно багато інгредієнтів. Лимонне морозиво, на мій погляд, найкращий засіб, що б вгамувати спрагу в спекотний літній день. Для приготування фруктового сорбету Ви можете використовувати домашній йогурт, молоко, кефір, вершки, сметану і просто воду, так Ви зможете самі регулювати калорійність цього десерту. Так само можна використовувати будь-які фрукти і ягоди, звичайно треба попередньо видалить кісточки у таких ягід, як вишня, слива, абрикос. Зі статті Морозиво, рецепти приготування фруктового сорбету і фруктового льоду Ви зможете дізнатися рецепти самих низькокалорійних літніх ласощів. «Будинок рад» у статті Морозиво, рецепти приготування цитрусового морозива запропонував своїм читачам рецепти апельсинового і лимонного морозива.

Спробуйте на черговий річний свято чи день народження приготувати полуничний торт-морозиво або десерт з морозивом і фруктами, які ми пропонуємо Вам в цій статті і Ви завоюєте серед своїх знайомих титул кращого кулінара-кондитера. «Будинок рад» у статті Морозиво, рецепт полуничного торт-морозива навчив Вас як приготувати ефектний і смачний річний десерт з морозива і полуниці в місце традиційно торта, який в літню спеку не сильно їдять гості, за те Ваш торт-морозиво піде на ура. Приємного вам апетиту.

Прочитати повністю: Джерело


Share →