Як правильно робити мінет примусь його втратити голову!

Дізнайся, як правильно робити мінет своєму чоловіку

Джерело: Shutterstock

Складно недооцінити значення мінета для повноцінного задоволення чоловіка. Деякі з них люблять його навіть більше, ніж секс. І часто говорять, що якщо жінка добре робить мінет, в ліжку вона просто богиня. І, напевно, це не позбавлено сенсу. Хорошим мінетом ви як би говорите: "Так, я вільна, розкріпачена, люблю і вмію доставляти і отримувати задоволення і роблю це з фантазією".

Тому, щоб зрозуміти, як правильно робити мінет, потрібно, в першу чергу, підійти до цього заняття з легкістю і креативом. Ну а техніка передбачає дотримання 4 нескладних правил:

1. Ніщо так не розохочує чоловіка як облизування уздовж усього пеніса, лоскотання "вуздечки". Мова описує коло по обідку головки і пірнає в отвір, а потім все повторюється знову.

2. Коли пеніс виявиться у тебе в роті, починай ритмічно похитувати головою, як би "нанизуючи" на нього. Глибину занурення можна обмежувати мовою, піднявши його до верхнього неба.

3. Міцно візьми пеніс в руку, оголивши голівку і починай вилизувати її так, як ніби у тебе в руці ескімо. Рухи язиком можуть бути найрізноманітнішими, від повільного погладжування до швидких коротких дотиків.

4. Обійми губами оголену голівку пеніса і торкайся до самого кінчика круговими рухами мови. Це найпростіший спосіб швидко довести чоловіка до оргазму.

Дивіться також відео з фітнесу!

Прочитати повністю: Джерело


Share →