Як правильно робити міньет чоловікові

Багато жінок задаються цим питанням, адже оральний секс є самим улюбленим для більшості чоловіків. Найчастіше жінки думають, що просто достатньо взяти член в рот і, зціпивши губи, одноманітно його стимулювати. Буває так, що партнерові такий вид оральних ласк набридає або неприємний, але він не наважується вам про це розповісти. Задовольняючись тим, що ви робите йому міньет, чоловік змушує вас думати, що ваша техніка миньета бездоганна. Це не завжди так.

Якщо ви бажаєте зробити приємність чоловікові. варто озброїтися новими знаннями про те, як правильно робити міньет чоловікові і ознайомитися з перевіреними прийомами і технікою.

Перш за все, підготуйте свого чоловіка. Пограйте з ним, маніпулюючи губами, мовою, пальцями рук з чоловічим достоїнством. Не варто відразу приступати до настільки хвилюючого процесу миньета, помучиться трохи партнера. При цьому не затягуйте попередню гру занадто довго. Знайдіть персональні ерогенні зони чоловіка. повільно і ніжно робіть масаж члена. Особливо чутливими зонами вважається перехід крайньої плоті, яєчка, задня поверхня мошонки.

Отже, ви заведені, ерогенні зони знайдені, тепер можна приступати безпосередньо до оральних пестощів. попередньо дізнавшись, як робити міньет і різні види технік.

1) Нескінченне задоволення. Варіацій цієї техніки безліч, адже правильний миньет передбачає різнобічність рухів. Взявши пеніс в рот, робіть кругові рухи за годинниковою стрілкою, і в зворотному напрямку, то опускаючись вниз по члену, то піднімаючись. Плавно опускаючись і піднімаючись до основи пеніса, спробуйте накреслити знак нескінченності з максимальною амплітудою кінчиком носа. Міняйте положення голови, злегка нахиляючи то вліво, то вправо. Акуратно експериментуйте з цією технікою нескінченно.

2) Спробуйте зробити глибокий міньет. Намагайтеся максимально наблизитися до основи пеніса. Це приємно для чоловіка. Можна надати партнеру кермо влади, якщо лежачи на спині, на краю ліжка звісити голову, в такому випадку член буде набагато легше проникати в гортань.

3) Вакуумна обробка. Дуже обережно «всмоктуйте» член, торкаючись до нього кінчиком язика. Це посилить приплив крові, що додатково стимулює нервові закінчення статевого члена. Тільки не перестарайтеся з силою всмоктування.

4) Звукова терапія. Спробуйте використовувати звук з метою створення вібрації, яка надасть додатковий вплив на пеніс. Гарні сонорні звуки (р. М. Н.). Можна гудіти, мукати, стогнати.

5) Поверхня мови має різну шорсткість. Додайте чоловікові приємних відчуттів, використовуючи поперемінно кінчик, середню, верхню поверхні язика.

6) Перепад температури. Якщо ви вип’єте чашку чаю, розтопіть в роті кубик льоду або завдасте на мову трохи зубної пасти перед оральним сексом, то зможете вразити чоловіка.

Перейти на сайт: Джерело


Share →