Як правильно робити мінет_3

Від хвилини до минета — один крок.

Знайшов керівництво, як правильно робити мінет. Дуже смішний текст. Як завжди — мінімум інформації і максимум вивертів. Видно, що текст писала жінка.

Ковтайте

Практично всі чоловіки (і ловеласи, і новачки) люблять коли жінки ковтають сперму. Це дає їм можливість відчути себе паном: мало того, що вона приймає мене цілком, так ще й терпить мої забаганки. Тому, якщо хочете отримати раба, — ковтайте, як би це не було огидно на смак. Щоб згладити відчуття, за 3 години до сексу влийте в улюбленого стакан ананасового соку, полуничний коктейль і змусьте закусити динею. Після такої трапези смак насіння буде віддалено нагадувати фруктовий йогурт. Інший спосіб: перед тим як приступити до мінету, посмокчіть льодяник (бажано м’ятний чупа-чупс) — це можна піднести як шоу: ви показуєте те, що будете робити з його членом. Якщо навіть це не допоможе уникнути почуття бридливості: заховайте сперму за щоку, а потім тихенько виплюньте в носовичок або уважно дивіться за членом. коли з’являться перші краплі — підставте під гарячу струмінь особа або груди, а потім еротично розітріть сперму руками.

Після того як улюблений скінчить, не тікайте відразу у ванну або на кухню. Для чоловіка дуже важливо відчути, що він задовольнив жінку. Скажіть йому, як вам сподобалося його пестити. Як ви порушувалися при вигляді його потужного знаряддя і як вам хочеться повторити все це ще раз. Після мінета, що закінчився таким монологом, будьте впевнені — навіть самий волелюбний бонвіван стане вашим відданим рабом. А раба можна примушувати робити все, що завгодно — навіть виносити відро вранці і прати шкарпетки.

Прочитати повністю: Джерело


Share →