Як правильно робити мінет

Як правильно робити мінет про секс справжнім жінкам. Мине можна робити де завгодно, і зовсім не важливо чи буде мінет зроблений в ліжку, на вечірці або під робочим столом, головне доставити своєму хлопцю або чоловікові справжнє задоволення. Як правильно робити мінет? — ось про що тут піде мова. Мине, це особливий вид задоволення для чоловіка, і як кажуть мудрі жінки — це прямий шлях до мозку чоловіка. За допомогою красивого мінета можна від чоловіка добится чого хочеш.

Деякі особи умудряються навіть "Лексуси з Мерсами" насосавшісь через таке здавалося б маленьке отверстіе- а ви що думали, що вони заробили такі "тачки" — Це рідко буває. Тому якщо вже вчиться робити мінет, то якісно і вивчати всі техніки минета. І так переходимо від ліричного відступу власне до справи.

Всі чудово знають що більшість чоловіківобожнюють мінет. Тому абсолютно кожна жінка повинна знати, як можливо здивувати свого чоловіка і доставити йому карколомне задоволення від мине. Жінки повірте що мине вирішує в сексуальному житті дуже багато що і чоловіка тільки притягує до вас. За допомогою красивого оригінального минета, просто заколдовуют мужика, мізки в цей час не працюють, можна просити що хочеш, однак перш ніж складати список побажань і давати волю своїй уяві, потрібно знати- як робити правильно мінет чоловікові .

Якщо справа таки дійшла до мінета, то жінка чи дівчина повинна:

1). Здивувати чоловіка.

2). Зробити так, щоб чоловік відчув у вас коханку.

3). Залишити свій слід у чоловіка в душі і щоб він дуже довго пам’ятав ваш вчинок.

Якщо ви все таки вирішили все виконати але от не знаєте поки. що чоловіки віддають перевагу в сексі. Можна однозначно сказати що будь-який чоловік мріє. щоб йому його дівчина зробила — мине. Ми всі прекрасно розуміємо і знаємо що саме оральний секс в основному асоціюється у чоловічої статі з божевільним і досконалим задоволенням. Дівчата тільки не думайте що в кожної з нас вже з народження закладено вміння. все таки не варто покладатися на це. Отже давайте вивчимо невелику техніку минета

Збудження статевого члена

Дівчата запам’ятайте що вам однозначно не потрібно робити будь то різких рухів. Для початку необхідно ніжно цілувати свого партнера, потрібно звичайно ж пестити все його тіло. Взагалі для початку вам потрібна прелюдія як до звичайного сексу. Коли ваша прелюдія починає розпалюватися все більше і більше і ви бачите і відчуваєте що член чоловіка приходить в готовність, вам звичайно ж потрібно вибрати правильну і зручну вам позу. Так само не забувайте і про свого чоловіка йому в цей момент має бути комфортно. Найпоширеніша поза це коли чоловік стоїть. а ви сидите на колінах.

Якщо ви вперше зібралися робити мінет — ця поза складна для вас. так як у такій позі ви на самому те справі частково зможете регулювати на довжину проникнення. У такій ситуації ваш чоловік цілком може відрегулювати глибину проникнення члена. Для цього йому необхідно просто взявши вас за голову злегка притягнути до себе. Так само хочу сказати що в такій позі часто швидко втомлюються коліна, тим більше якщо то у вас вперше. Саме тому це вам завадить виконати всі на відмінно. Судячи з цього я можу вам сказати що оптимальна поза для першого разу. підходить коли чоловік лежить на спині, а ви сидите на ньому.

Чутлива зона

Можна сміливо сказати що найбільш чутлива зона у чоловіків — Це головка члена. Саме у головки члена дуже багато нервових закінчень. Зверніть увагу що стовбур члена на самому те справі не володіє особливою чутливістю. Тому акцент варто робити на головку більше. Але не варто забувати про яєчках чоловіки — вони ніжні. У чоловіків так само є ще одне ніжне і чутливе місце — це промежину. вона знаходиться між анусом і яєчками. Повірте програвання з промежиною стане однозначно не зайвою.

Дотики

Дівчата запам’ятайте що абсолютно всі ваші дотики до чоловіка повинні бути не тільки м’якими і ніжними але до всього ще й обережними. Запам’ятайте що всі ваші дії і дотику до статевого органу (члену) обов’язково повинні бути рясно забезпечені слиною. Якщо слини буде мало тоді ваш мінет доставить велику масу неприємних відчуттів чоловікові. Вам необхідно змочивши добре ваші губи нежненько поцілувати головку члена. потім провести по ній кінчиком язика. Далі поводите всім мовою навколо всієї головки чоловіки і акуратненько запустіть його в сечовипускальний отвір.

Руху в техніці минета

Як тільки ви облизали і пограли з головкою члена чоловіка можна сміливо приступати до більш інтенсивним діям. Для цього візьміть і запустіть член по глибше рот, тільки дівчата при цьому не забудьте заховати зубки. Щоб заховати гострі зубки оберніть просто їх губами. Починайте руху вгору і вниз повільно і наростаюче, при цьому не забувайте про роботу мовою, який повинен постійно бути в русі у вас. Коли ви відчуваєте що ви втомлюєтеся, зробіть собі невелику перерву в якому можна полизати промежину і анус. Так само чоловікові сподобається якщо в цьому перерві ви злегка посмокче. Абсолютно всі ці нюанси змусять вашого чоловіка стогнати і вимагати продовження.

Оргазм при мінете.

Як тільки ви починаєте відчувати що член вашого чоловіка напружився. і стегна чоловіка сжалісь- дівчата ви домоглися свого так як це характеризує наближення божевільного оргазму. У такий момент вам звичайно ж слід трохи збільшити швидкість рухів вгору і вниз. але тільки при цьому не міняти техніки. Коли чоловік кінчає у вас є кілька варіантів. або ви можете ковтнути сперму, або просто потім виплюнути. Так само можна вчасно вийняти член. щоб ваш чоловік скінчив вам на груди, обличчя або живіт. Але повірте так можна зірвати оргазм.

Автор блондинка Юля.

Спеціально для сайту: imya-sonnik.ru/

Прочитати повністю: Джерело

Share →