Як правильно робити мінет_2

Повноцінний секс у чоловіків обов’язково асоціюється з мінетом, а іноді оральні ласки можуть замінити чоловікові навіть традиційний секс. Саме тому важливість минета складно недооцінити. Пропонуємо тобі п’ять правил, керуючись якими ти зможеш правильно робити мінет і доставляти своєму МЧ неземну насолоду.

Як правильно робити мінет?

Прежче ніж приступити до вивчення правил про те, як робити мінет, варто відкинути всі упередження, забути про свою гидливості і спалахнути непідробним бажанням принести своєму МЧ задоволення.

А тепер докладніше про те, як правильно робити мінет:

1. Щоб зробити мінет правильно, не кидайся з місця в кар’єр. Для початку почни облизувати пеніс свого партнера, злегка масажуючи при цьому яєчка. Це його неймовірно розохотить і порушить.

2. Тепер переходь до голівці. Почни круговими рухами водити мовою по обідку головку і лоскотати вуздечку.

3. Робити мінет потрібно не поспішаючи. Після того, як твій МЧ достатньо збудиться, "проковтує" його пеніс і починай похитувати головою, як би нанизуючи на нього. Щоб від глибини проникнення не з’являлося відчуття нудоти, підніми мову до верхнього неба.

4. Тепер роби мінет, уявляючи, що у тебе в руці морозиво. Міцно стисни пеніс рукою, оголивши голівку і починай облизувати її як ескімо. Рухи можуть бути самі – від легкого погладжування мовою до різких швидких дотиків.

5. Завершити мінет можна, обхопивши губами голівку і торкаючись до самого кінчика головки мовою. Так ти доведеш свого МЧ до оргазму в лічені хвилини.

Прочитати повністю: Джерело


Share →