Іноді зруйнувати відносини може всього лише один поцілунок. Тому так важливо знати, як правильно цілуватися взасос з хлопцем в перший раз. З одного боку не хочеться показувати свою повну недосвідченість у цьому питанні, а з іншого – бути занадто досвідченою в техніці поцілунків. Перш за все, не треба ставитися до любовних цілування, як до механічного процесу. Взаємні ласки не можуть бути побудовані на дотриманні точних інструкцій і правил. До того ж дуже дивно буде виглядати дівчина, яка під час поцілунку зупиниться і почне говорити, що якась та важлива частина цього захоплюючого заняття пішла не так, як про це десь було написано. Також безглуздо виглядає, якщо партнерка раптом відштовхує хлопця з криками про те, що вона так не вміє, і її так не вчили. Отже, пробуємо свої сили.

Як правильно цілуватися взасос дівчатам

Коли зустрічаються два недосвідчених партнера, то кожного з них долають сумніви. Як я буду повертатися? Чи зможу я нормально дихати і що мені взагалі треба робити? Як я буду при цьому виглядати? Як правильно цілуватися взасос з хлопцем? Для контролю над ситуацією треба покласти одну руку на шию хлопцю, а іншу йому на груди. Так в будь-якому момент можна злегка відсунутися, для того щоб перевести подих і подивитися своєму партнерові в очі. Тим більше це так сексуально!

Видихати при поцілунку слід через рот. Під час любовних ігор тіло людини занадто розслаблено. Тому при видиху через ніс, ще невідомо, що з носа може з’явитися. Скутість не дасть почуттям проявитися повністю. Максимально розслаблені губи, найбільш підходять для поцілунків. Так всі відчуття найяскравіші, пристрасні і найніжніші.

Не варто поспішати і демонструвати свої вміння, будьте скромніше. Ініціатива при першому серйозному поцілунку повинна виходити від хлопця. Під час поцілунку головне розслабитися і повністю віддатися нахлинула пристрасті. Можна навіть закрити очі для посилення особистих вражень і додання романтичності ситуації.

Поцілунок завжди йде по наростаючій. Дівчина ніжно відступає перед натиском хлопця. Максимально висунутий язик і широко відкритий рот, як на прийомі лікаря, здатні налякати будь-якого чоловіка. Краще, якщо спочатку у вас в роті виявиться мову хлопця. У цей момент можна полоскотати мову партнера своєю мовою, і після цього обережно перемістити язичок хлопцеві в рот. Перший поцілунок взасос не повинен бути занадто мокрим, не треба прагнути наповнити рот хлопця своєю слиною. Нехай чоловік звикне до вашого запаху і смаку, відчує і насолодиться ними повністю.

Також не варто намагатися демонструвати найдовше цілування в світі. Перерватися простіше всього на кілька ласкавих слів. Так можна перевести подих і посилити загальний емоційний стан.

Ну, звичайно ж, не можна не сказати про гігієну порожнини рота. Навряд чи хтось захоче цілуватися з дівчиною, у якої погано пахне з рота, і вже тим більше продовжувати подальші любовні відносини. Якщо все буде йти як треба, то відразу за першим поцілунком послідує другий, за ним третій і це буде тривати і тривати нескінченно!

Перейти на сайт: Джерело


Share →