Як поміняти розетку

Майже кожен стикався з проблемою поломки електричних розеток. Чому розетки не в змозі виконувати свою роботу ефективно і безпечно? Є дві найбільш ймовірних причини.

Електричні розетки можуть бути пошкоджені через неправильне іспользованія.Еслі вставляти в розетку непризначені для цього речі (Не вилку електроприладу), то це може привести до її поломки, не кажучи вже про загрозу життю.

Інше можливе пояснення того, що розетка не працює ефективно і безпечно, це те, що розетка просто дуже стара і була використана так часто, що вона зносилася.

Як перевірити зношена чи розетка?

Якщо вага шнура тягне вилку з розетки і, отже, спостерігається відсутність гарного контакту, то стару розетку потрібно замінити.

Як поміняти розетку? Це не важко, але ви повинні слідувати встановленим крокам установки. Ось що ви повинні зробити:

Крок 1: Перед тим як поміняти розетку, знеструмлюється електричний ланцюг, яка контролює її (краще знеструмити всю квартиру). Огляньте стару розетку. Чи крім двох контактів для вилки, треті — для заземлення. Купуйте нову розетку того ж типу і розміру.

Крок 2: Зніміть панель, що закриває розетку, відвернувши центральний гвинт за допомогою викрутки.

Крок 3: Відверніть два гвинти, що утримують розетку в електричній коробці. Обережно натисніть розетку з коробки, наскільки дозволять дроти. Послабте гвинти на розетці і видаліть дроти.

Увага: Якщо дроти або ізоляція зношені, то частина схеми повинна бути професійно перемонтована.

Крок 4: Підключіть дроти до нової електричної розетки — два до контактів для вилки і один до заземлення (якщо такий є). Переконайтеся, що гвинти міцно затиснули петлі проводів — потягніть їх. Надлишки неізольованих проводів потрібно відрізати. Переконайтеся, що дроти ніде не стосуються оголеними ділянками, інакше відбудеться замикання.

Крок 5: Обережно покладіть дроти в електричну коробку і встановіть на місце розетку.

Включаємо пробки, автомати — подаємо напругу, перевіряємо. Як бачите, встановити розетку зовсім не складно!

Прочитати повністю: Джерело


Share →