Як поміняти ім'я в ВКонтакте і обійти модераторів

"ВКонтакте" – найпопулярніша соціальна мережа, принаймні в Росії. Нею щодня користується величезна кількість народу, тому не дивно, що рано чи пізно кому-небудь захочеться змінити дані користувача. Тут-то і виникає питання про те, як поміняти ім’я в "ВКонтакте", Причому швидше. Однак не все так просто, підступні модератори можуть не дозволити змінити вказані при реєстрації дані, ускладнюючи життя користувачам.

Так як змінити ім’я в "ВКонтакте"? Про це нижче.

Алгоритм дій

 1. Для початку зайдіть в профіль і біля кнопки «Моя сторінка» натисніть «Ред.», Щоб відредагувати дані.
 2. Введіть бажане ім’я та прізвище в спеціальні поля.
 3. Натисніть «Зберегти».

Далі вгорі з’явиться повідомлення: «Ваша заявка прийнята».

Як видно з скріншоту, заявка на зміну імені йде на ручну модерацію, яка проходить серйозну перевірку, а не робиться аби як. Поміняти ім’я в "ВКонтакте" буває дійсно складно, Павло Дуров (засновник даного ресурсу) постарався на славу. Саме тому зарубіжні, занадто мудровані або явно фальшиві імена та прізвища можуть просто-напросто відхилити, вважаючи, що дані несправжні.

Як змінити дані при відхиленні заявки модераторами

Як поміняти ім’я в "ВКонтакте", Якщо ви все написали вірно чи у вас занадто багато завзятості, але адміністрації постійно щось не подобається? Є 2 способи:

 1. Якщо введені вами дані дійсно правдиві, ви можете звернутися до агентів підтримки для вирішення цієї проблеми (допомога (біля кнопки «вихід») –gt; ввести «Ім’я», наприклад –gt; натиснути «Вирішити проблему з ім’ям» або «Жоден з цих варіантів не підходить» і описати ситуацію більш детально). Вони вимагатимуть фотографію паспорта без важливих цифр, але де видно ваші реальні ім’я і прізвище.
 2. Ще одна спроба обійти злий адміністрацію – знайти людину з прізвищем, на яку ви хочете змінити свою. Ви повинні попросити людину поставити статус одружений / заміжня на вас, а ви ставите на нього, після чого знову робите спробу змінити дані. Поки невідомо, як поміняти "ВКонтакте" ім’я; прізвище же подібним чином виправити цілком реально.

Як зробити ім’я та прізвище англійськими

Деяких цікавить, як поміняти ім’я в "ВКонтакте" на англійське, незважаючи на заборону. Для цього доведеться трохи повозитися:

 • змінити IP-адресу на іноземний;
 • поміняти в налаштуваннях мову на англійську;
 • спробувати подати заявку з латинськими буквами ще раз.

Інші нюанси

 • Зміна імені та прізвища не відбудеться, якщо до сторінці не прив’язаний номер телефону. Як би ви не намагалися, буде постійно вискакувати вікно з пропозицією про прив’язку мобільного, тому якщо у вас немає такої можливості, змінити ім’я не вийде.
 • Зміна імені та прізвища не пройде модерацію, якщо дані написані не кирилицею (виключення бути можуть, а як їх уникнути, описано вище). "ВКонтакте" розрахований, в основному, на російську аудиторію, тому й правила вимагають реальних даних.
 • При частому відхиленні заявок настане обмеження по зміні імені. Тобто якщо ви спробували змінити дані кілька разів, але вам постійно відмовляли, настане момент, коли вам прийде повідомлення, що ви зможете поміняти ім’я не раніше n-го числа.

Перейти на сайт: Джерело


Share →