Як побачить фею і поговорити

Дріади — покровительки дерев; наяди — німфи річок, струмків і озер; ореади — німфи гір.

Але що це я, адже в The Sims 3 Надприродне з’явилися не наяди і не дріади, а феї!

Феї — ніжні, повітряні створення, їх мови солодкі як мед, голос обволікає, а вигляд несе радість і умиротворення. Але не все так просто. Іноді, коли ви не очікуєте від феї нічого поганого, вона може зіграти з вами злий жарт. Але, мабуть, почну по порядку.

Ви можете вибрати один з шести стилів крил:

-Величний монарх

-Вихор

-Вербові прути

-Примхливий папороть

-Мрійлива бабка

-Працьовитий джміль

Другий спосіб стати феєю — використовувати еліксир "Чарівне благословення (в пляшці)". Цей еліксир можна купити в комісійному магазині еліксирів, отримати в подарунок від одного або зробити самому. Рецепт даного еліксиру ви можете вивчити на 10-му рівні навику алхімії і для нього потрібні червоний мухомор, чарівна риба-ластівка і не огранений сонячний камінь.

Третій спосіб стати феєю — народиться в сім’ї фей. Якщо обидва батьки є феями, то і дитина неодмінно буде феєю. Якщо ж тільки один з батьків — фея, то шанси стати феєю у дитини зменшуються. Поки дитя є немовлям, то крил у нього немає, але є сяйво, яке визначає колір майбутніх крил. Коли немовля перетворюється на малюка, то крила у нього будуть вже видно. Індикатор чарівної магії з’являється тоді, коли малюк перетворюється на дитину.

Існує і четвертий спосіб перетворитися на фею. Для цього звичайний персонаж має відвідати нову ділянку, на якій знаходиться дендрарій (кроляча нора) і вибрати дію "Шукати фей".

Не завжди пошуки фей закінчуються успіхом — ви можете просто знайти кілька різних насіння або отримати чарівну пил. Але іноді вам щастить — і ви зустрічаєте фею, яка відразу ставати вам другом. Ну а в кращому випадку — вам пропонують стати феєю!

Стаємо феєю

Не кожному дано можливість стати феєю, але щасливчики отримують шанс всього свого життя!

Вимога: знайдіть Кривавий камінь, Місячний камінь, Сонячний камінь і Жовтий сапфір і принесіть їх у дендрарій.

Якщо у вас або у ваших домочадців є необхідні предмети, то можна відразу ж нести їх в дендрарій. Ну а якщо їх немає, то нам допоможе карта міста. Як тільки в містечку з’являться потрібні предмети, ви побачите їх. Дорогоцінні камені, метали, комахи — ви легко знайдете їх, просто подивившись зверхньо, ​​як, наприклад, на зображенні внизу.

Віднесемо предмети в дендрарій і отримаємо таку вимогу:

Поверніть чотири наступних врожаю хорошого або більш високої якості в дендрарій: Бджолиний віск, Гриби з цяточками, що світяться сфери (гриби) і Примарне чилі.

З бджолиним воском проблем не виникне, адже на ділянці з комісійним магазином еліксирів є два вулика, з яких можна добути відмінний віск. А от з плодами доведеться повозитися (до речі, досить і одного плоду кожної рослини потрібно якості). Але як тільки ми зібрали все необхідне, йдемо в дендрарій і отримуємо наступне завдання:

Дістаємо предмети з багажу або знову шукаємо їх на карті міста, доставляємо в дендрарій і отримуємо останнє завдання:

Перейти на сайт: Джерело


Share →