Як дізнатися скільки буде детей_2

Ви хочете мати стандартний набір з хлопчика і дівчинки? Або мрієте про велику багатодітній родині? Багато хто з нас хотіли б знати скільки у них народиться дітей. Дане питання завжди хвилювало насамперед жінок, так як на них підсвідомо діє материнський інстинкт. Та й скільки б не було велике участь батька у вихованні дітей, все одно основне навантаження в цьому лягати насамперед на матір. Саме тому жінки і намагаються знайти в інтернеті відповідь на питання, як дізнатися скільки буде дітей.

Як дізнатися скільки буде дітей по руці.

За пророкування майбутнього по руці людини відповідає хіромантія. Згідно з її твердженнями лінії дітей ви можете знайти на своїй домінуючою руці над пагорбом Меркурія (червоні лінії під мізинцем на малюнку). Вони виглядають як вертикальні лінії різної довжини і чіткості. Довгі лінії вказують на те, що у вас буде дівчинка, а короткі на те, що народитися хлопчик. Також ознакою народження хлопчика є яскраво виражена ширина і чіткість ліній. Для дівчаток навпаки характерні вузькі лінії. Чіткі, добре позначені лінії свідчать про здорових і сильних дітей. Народження близнюків визначають з’єднуються лінії, що утворюють букву V.

Так за питання «Як дізнатися, скільки буде дітей» відповідають насамперед жінки, в плані того, що вони своїми природними здібностями і здоров’ям зумовлюють кількість дітей, яке вони зможуть народити, то і ворожіння по руці потрібно проводити насамперед у жінки. У чоловіка дані лінії будуть позначати не тільки кількість його рідних дітей, а загальна кількість дітей, з якими він буде близький. Це можуть бути і діти від різних шлюбів, і нерідні діти (хрещеники, племінники, діти друзів), і прийомні діти.

Звичайно ж, не потрібно сліпо вірити тому, що пророкує хіромантія. Адже на кількість дітей, яке у вас народитися впливатиме цілий ряд факторів. Це і ваші бажання, яким можуть допомогти сучасні засоби запліднення при необхідності, і ваші природні здібності до плодоношення, і ваші рішення при позапланових вагітностях. Як дізнатися скільки народиться дітей за допомогою ворожінь.

Широко відомий спосіб передбачити кількість майбутніх дітей за допомогою гадання на обручці. Для цього його підв’язують до нитки довжиною 25 сантиметрів, беруть за кінець нитки правою рукою, а саме кільце опускають на долоню лівої руки. Потім плавно не розгойдуючись піднімають кільце на висоту 1-2 сантиметрів над долонею і стежать за його поведінкою. Якщо колько стане розгойдуватися, здійснюючи митників руху, то буде хлопчик. Якщо стане рухатися, здійснюючи кругові рухи, в цьому випадку можна очікувати дівчинку. Для того, щоб дізнатися скільки буде дітей зупиніть кільце, поклавши його на ліву руку і знову підніміть над долонею. Виконуйте це до того моменту, як воно після підняття зависне нерухомо. Скільки разів ви піднімали і опускали кільце, поки воно продовжувало розгойдуватися, стільки дітей у вас і буде.

Є інший різновид цього способу гадання — з ниткою і голкою. Але принцип і правила його проведення залишаються тим же.

Скільки б ви не наворожили собі дітей, не варто забувати про те, що народження дитини це важливий і дуже відповідальний крок, роблячи який ви повинні враховувати безліч факторів, таких як:

  1. Фінанси. Фінансове становище сім’ї при народженні нового дитини — це найважливіший фактор. Дитяче харчування, іграшки, ліки, постійно становящаяся маленької одяг — все це вимагає значних грошових коштів.
  • Житлоплощу. Чи готове ваше житло до того, щоб прийняти ще одну дитину? Мінімальна санітарна норма житлової площі на одну людину становить 6 кв. метрів. Для комфортного проживання на одну людину, незалежно від того дорослий це людина, або дитина, повинно доводиться від 12-14 кв. метрів житлової площі.
  • Догляд за дітьми. Діти в перші роки свого життя потребують постійного догляду. Подумайте про те, хто буде доглядати за дитиною в цей період.

    У висновку хотілося б відзначити, що ніщо не робить союз чоловіка і жінки таким повним, міцним, завершеним і наповненим сенсу, як народження дітей. Якщо дозволяє здоров’я та інші можливості прагнете мати в сім’ї як мінімум трьох дітей, тому що діти незважаючи на всі турботи і клопоти — це насамперед щастя.

    Перейти на сайт: Джерело

  • Share →