Як дізнатися скільки буде детей_3

Безтурботне дитинство колись проходить, і з періодом дорослішання приходить заклопотаність. Дійсно, дорослі завжди чимось стурбовані, значить, і юним пора долучатися. Зокрема, багато дівчат стурбовані питанням, як дізнатися, скільки буде дітей? Юнаки прагматичніше, але й вони мимохідь не проти дізнатися про це.

Питання, звичайно, серйозний, дорослий, але чи можна дізнатися про це заздалегідь? Здраво розмірковуючи, можна сказати, що здорова жінка буде мати стільки дітей, скільки захоче, або стільки, скільки дозволить скромний сімейний бюджет. Чоловік же теоретично може хоч щодня робити по дитині. Медичні працівники можуть провести обстеження, але скажуть приблизно те ж саме, хіба що складуть для жінки графік, коли бажано, а коли не обов’язково, або навпаки, коли можна, а коли не можна.

Народні гадання

В давнину дівчата підвішували голку на нитці довжиною приблизно 20см. Вони брали нитку правою рукою і тримали голку над лівою долонею, чи не розгойдуючи. Голка сама починала розгойдуватися. Якщо вона гойдалася по прямій, то першим буде хлопчик, якщо по колу — дівчинка, якщо якимось більш хитрим способом, то, можливо, близнюки. Потім опускали голку на долоню і знову піднімали, що б поворожити на другої, третьої дитини і далі. Закінчували тоді, коли голка більше не гойдалася. Молоді жінки, що вже вийшли заміж, проробляли подібне з обручкою. Варто згадати, що в ті часи жінки народжували по десятку і більше дітей, а зараз рідко більше двох. Тому, якщо вірити цим способом, треба взяти до уваги, що це, швидше за все, тільки потенційні можливості жінки

Хіромантія

Про те, скільки дітей, дізнатися по руці теж можна. У наш час навіть деякі вчені визнають, що лінії руки виникають не просто так, а пов’язані з генетикою людини і багатьма психічними схильностями. Приміром, відомий синдром Дауна дуже докладно друкується на руці і легко читається хіромантами. Однак, чи має місце вплив долі на руці, і яка частка фантазії хіроманта в його ворожінні, сказати важко.

Вважається, що ворожити потрібно на активній руці, тобто для лівші — на лівій. На пагорбі Меркурія (трохи нижче мізинця) можуть розташовуватися декілька вертикальних смужок. Це і є лінії дітей. Ті, що достовірніше — хлопчики, коротше — дівчатка. Близнюки можуть утворити знак V або Y. Вважається також, що у чоловіків ці лінії означають його рідних дітей, а тих, з якими він буде близький.

Карти Таро

Існує думка, що одним з найбільш достовірних є ворожіння по картах Таро. Здійснювати його повинна, звичайно, професійна ворожка. У процесі ритуалу аури ворожки і клієнтки з’єднуються і впливають на руки ворожки. Карти випадають зовсім не випадковим чином. Ворожіння відбувається покроково: одна подія, інше, третє. Однак така ворожка рідко візьметься гадати більше, ніж на рік вперед. Крім того, є небезпека, що ворожка, маючи більш сильною аурою, вибере з поля ймовірностей клієнтки зовсім не те. що їй хотілося б.

А. С. Пушкіну ворожка просто сказала: "Остерігатися білявого людини". Великий поет, зустрівши такого (Дантеса), тут же по першому ж приводу викликав його на дуель. Якби він не чув слів ворожки, можливо, він не звернув би на цю людину ніякої уваги.

Тести

Безкоштовно дізнатися, скільки буде дітей, можна спробувати, пройшовши один з численних онлайн-тестів. Ось, наприклад, два, випадково вибрані: www.deti-mother.ru. www.superid.ru/online-test-skolko-detej/. Важко судити про їх достовірності, оскільки принципи їх приховані. Але пройшовши їх все і отримавши хоча б у двох однаковий результат, можна. пошукати в інтернеті ще один тест для гарантії.

Перейти на сайт: Джерело


Share →