Як цілуватися взасос з хлопцем

Багато юних леді на стадії осягнення взаємин із протилежною статтю часто задаються питанням — як цілуватися взасос з хлопцем? Насправді в цьому немає нічого складного, і жіноча інтуїція підкаже тобі, що потрібно робити в подібній ситуації.

Однак перед тим, як продемонструвати обранцю своє вміння або ж його відсутність, не зайве все ж поцікавитися, що являє собою такий поцілунок. і як уникнути незручних ситуацій. які можуть виникнути, якщо ти все ж не володієш досвідом в подібних питаннях. Сьогодні сайт Штучка викладе тобі кілька уроків, які допоможуть справити на молодого чоловіка незабутнє враження.

Урок перший. З чого почати?

Переконавшись, що хлопець відчуває до тебе не менш сильні почуття і готовий підтвердити це поцілунком, не накидається на нього з радісними криками. висловлюючи таким чином свої емоції, які напевно будуть переповнювати тебе в цей момент. Зазирни в очі своєму хлопцеві, обійми його і ніжно доторкнися своїми губами до його губ.

Щоб зрозуміти, як цілуватися взасос з хлопцем, спробуй заздалегідь подумки уявити собі цю сцену і прорепетирувати свої жести і рухи. Яким би нудним не здавалося тобі це заняття, саме подібний тренінг згодом допоможе уникнути дурних ситуацій, а також отримати задоволення від реального поцілунку.

Перед тим, як цілуватися взасос з хлопцем, з’ясуй деякі тонкощі психології чоловіків. Не варто проявляти зайву активність і брати ініціативу на себе. так як це, як правило, насторожує і навіть лякає представників сильної статі.

У той же час манера поведінки дохлого єнота також навряд чи сподобається твоєму хлопцю, адже поцілунок взасос є одним із проявів пристрасті. Тому все має бути в міру — і чуттєвості, і сором’язливості.

Урок другий. Куди подіти мову?

Мова при поцілунку відіграє дуже важливу роль — їм можна пестити губи партнера, проникати до нього в рот, досліджуючи кожен потаємний куточок, і навіть влаштовувати своєрідні змагання, використовуючи при цьому мова хлопця.

Втім, класичний поцілунок взасос обходиться без мови і обмежується лише легкими укусами і як би заковтуванням губ молодої людини .

У той же час французький поцілунок дозволяє використовувати мову до обопільного задоволення партнерів. Перед тим, як цілуватися взасос з хлопцем, вдаючись до допомоги мови, пересвідчись, що він не буде проти.

Якщо молода людина під час поцілунку сам проявив ініціативу і спробував розсунути своєю мовою твої губи, то можеш подумки йому поаплодувати — тобі дістався досить досвідчений партнер. Якщо протягом першої хвилини поцілунку він цього не зробив, доведеться брати ініціативу на себе. Правда, старайся не перестаратися в цьому питанні.

На всякий випадок 6tu4ka.ru радить тобі проявити делікатність і почати з легкого дотику своєю мовою до губ хлопця під час поцілунку. Проведи по ним кінчиком язика, і якщо молода людина відповість взаємністю, продовжуй розвивати наступ. Можна спробувати проникнути мовою в його рот і провести їм по небу, яке має безліч нервових закінчень, будучи однією з ерогенних зон. Варто також спробувати «взяти в полон» мову партнера і спробувати з ним пограти, обхоплюючи його губами і злегка посмоктуючи.

Не слід також забувати, що перед тим, як цілуватися взасос з хлопцем, необхідно знайти і застосування своїм рукам. Під час поцілунку можна і потрібно обіймати партнера, ніжно пестити його спину, груди і шию, гладити обличчя і тріпати волосся. Все це посилить приємні відчуття від поцілунку і створить інтимну, довірчу атмосферу.

Урок третій. Техніка дихання під час поцілунку взасос

Навіть самий пристрасний і бажаний поцілунок триватиме не довше однієї хвилини, якщо ти звикла дихати ротом. Терміново позбувайся цієї шкідливої ​​звички, інакше ти ніколи не зможеш дізнатися, як цілуватися взасос з хлопцем, і наскільки це заняття може бути захоплюючим.

Навчися дихати через ніс — Це дозволить продовжити поцілунок стільки, скільки ви обидва цього побажаєте, і тобі більше не доведеться судорожно хапати повітря ротом, постійно відсторонюючись від партнера.

Крім цього, вміння дихати носом під час поцілунку прекрасно розслаблює. і ти зможеш повною мірою випробувати всю гамму позитивних емоцій, не переживаючи про те, що в будь-який момент існує ризик померти від задухи в обіймах коханої людини.

Урок четвертий. Навчися імпровізувати

Який би слухняною і розумною ученицею ти не була, секрет найкращого поцілунку взасос криється в умінні імпровізувати. Віддайся на волю своїм почуттям і емоціям, не роби все механічно, як на уроці фізкультури, інакше такий поцілунок навряд чи принесе задоволення тобі і твоєму хлопцю.

Не забувай також, що під час поцілунку ти і твій партнер немов би заново відкриваєте для себе один одного, і деколи  чуттєве дотик язиком до губ може сказати йому про тебе набагато більше, ніж будь-які слова .

Марія Маслова спеціально для Сайту для сучасної дівчини Штучка.ру

Перейти на сайт: Джерело


Share →